55 YILDIR HİZMET VERİYOR

Aydın’ın tarihi mekânlarından olan Gar Restaurant yenilenen konseptiyle hizmete açıldı.

Aydın, Efeler İlçesinin gözde mekânlarından olan Gar Restaurant açılışına Ak Parti Aydın Milletvekilleri Rıza Posacı, Metin Yavuz, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık, İYİ Parti Aydın İl Başkanı Recep Taner, Aydın Esnaf Odaları Birliği Yönetim Kurulu Üyesi, Aydın Kahveciler Odası Başkanı Uğur Ambarlı ve çok sayıda davetli katıldı.

gar restaurant 1

Aydın’ın bu tarihi mekânını yenilenen konseptiyle hayata geçirmekten büyük mutluluk duyduklarına belirten İşletme Sahibi İrfan Cayhanoğlu “Aydın’a hayırlı olsun. Günümüzde artık yeni nesil diye bir değişim var, bu anlamda işletmemizde yeni nesil gençlere de hizmet edeceğiz. Bu işyeri 55 yıldır varlığını sürdüren bir işyeri. Geçmiş yıllarda o eski insanların geldiği bu yere tekrar yeni neslin gelebileceği bir yere dönüştürmek istedik. Aydın’ımıza Gar çok hizmet etmiştir, bundan sonrada hizmet etmeye devam edecek. Aydın’ımız Gar tesislerini, Gar Restaurant’ı, Gar Parkı çok iyi bilirler. Restaurant bölümünü de yenileyerek en güzel şekilde hizmet edeceğiz. Menümüz değişti, zenginleşti. Gerek ızgara çeşitlerimiz, gerek fırında tatlılarımız, soğuk mezelerimiz, balık çeşitlerimiz, zengin kahvaltı çeşitlerimiz, pide ve lahmacunumuz önde gelen lezzetlerimizden.  Öğle sevişimizden gece 01.00’ e kadar hizmet vereceğiz. Özel günlere yönelikte Aydın halkının hizmetinde olacağız” dedi.

FATİH ATAY: TARİH KOKAN BİR MEKAN

Gar tesislerinden bahsederken tarih kokan bir mekân benzetmesi yapan Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay “Burada birçok arkadaşımızın, düğünü, nişanı, sünneti oldu.  Ayrıca burası siyaset açısından da çok önemli bir mekân oldu. Buradaki anılarımızın bu yeni restaurant da canlanması umuduyla hayırlı olmasına diliyorum. İrfan kardeşimize ve ailesine bol kazançlar getirmesine temenni ediyorum” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından açılış kurdelesi katılımcılar tarafından kesildi.

gar restaurant 10

gar restaurant 9gar restaurant8gar restaurant 7gar restaurant 6gar restaurant 5gar restaurant 4gar restaurant 3