Türkiye'nin yerli otomobili TOGG'a Ankara’da yoğun ilgi Türkiye'nin yerli otomobili TOGG'a Ankara’da yoğun ilgi
6 Şubat'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki iki büyük deprem Türkiye'nin Doğu, Güneydoğu, Akdeniz, İç Anadolu ve Karadeniz bölgelerini salladı. Felaketin ardından arama kurtarma ve yardım çalışmaları devam ediyor. "Umuda Koşanlar Derneği" ile yardıma muhtaç olanlara el uzatmaya devam eden Gamze Özçelik de depremzedelere var gücüyle destek olmaya devam ediyor. Özçelik ve ekibi, bu çalışmaların dışında bir yandan da Hatay'da konteyner kent kurma çalışmalarını başlattı.

Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7,7 ve 7,6'lık iki büyük deprem sonrası tüm Türkiye tek yürek oldu. Yaşanan deprem felaketi sonrası herkes canla başla çalışırken Gamze Özçelik de afet bölgesinde kurucusu olduğu Umuda Koşanlar Derneği ile depremzedelere yardım etmeye devam ediyor.

Oyunculuğu bırakan ve kendini hayır işlerine adayan Gamze Özçelik, "Umuda Koşanlar Derneği" ile yardıma muhtaç olanlara el uzatmaya devam ediyor.

Özçelik, Kahramanmaraş'ta gerçekleşen 7.7 ve 7.6'lık depremlerin ardından soluğu depremden en çok etkilenen illerden biri olan Hatay'da aldı.

Kurucusu olduğu "Umuda Koşanlar Derneği" ile bölgede bulunan Özçelik, önceki akşam depremzedelere elleriyle çorba dağıttı.

'SEN MUAZZAM BİR İNSANSIN'

O anları sosyal medyada paylaşan bir sosyal medya kullanıcısı, "Sen muazzam bir insansın... Sadece PR ekibin yok, Allah her şeyi bilen ve görendir..." ifadelerini kullandı.

KONTEYNER KENT ÇALIŞMALARINI BAŞLATTI

Gamze Özçelik ve ekibi, deprem bölgesindeki depremzedelere yardım etmeye, yiyecek dağıtmaya devam ediyor. Ekip, bu çalışmaların dışında bir yandan da Hatay'da konteyner kent kurma çalışmalarını başlattı.

Özçelik, "Yoğunluktan bahsetme fırsatım olmadı. Satın alımlarımızın bir kısmı tamamlandı ve devamı için çalışıyoruz. Niyetimiz ailelerin ve çocukların sevgiyle barınabileceği bir ortam sunabilmek" dedi.