Sarı Kırmızılılarda Aytaç Kara'nın ardından bir isim daha takımdan ayrılmaya hazırlanıyor.

12 Dev Adam Ukrayna'yı farkı yendi 12 Dev Adam Ukrayna'yı farkı yendi
Galatasaray 'da yapılacak transferler kadar ayrılıklar da büyük önem taşırken Aytaç Kara'nın ardından bir isimle daha yollar ayrılıyor. Yıldız oyuncunun yeni adresi ve sözleşme detayları ortaya çıktı. İşte ayrıntılar...

Galatasaray'da Aytaç Kara'nın sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi. Galatasaray'dan yapılan açıklamada, "Profesyonel futbolcumuz Aytaç Kara’nın sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir. Yapılan anlaşma gereği futbolcu mevcut alacaklarından feragat etmiştir." denildi. Galatasaray'dan ayrılan Aytaç Kara, Süper Lig ekiplerinden Kasımpaşa ile sözleşme imzaladı.

Galatasaray'da ayrılıklar üst üste yaşanıyor. Sarı Kırmızılı takımda teknik direktör Okan Buruk'un raporu doğrultusunda Cicaldau ve Ömer Bayram yeni sezon planlamasında yer almayacak. Alexandru Cicaldau'nun kiralık olarak gönderilmesi; Ömer Bayram'la ise karşılıklı anlaşılarak yolların ayrılması bekleniyor.

Galatasaray'ın geçtiğimiz sezon başında transfer ettiği Olimpiu Morutan'la yolların ayrılması kararı alındı. Rumen on numaranın menajeri, oyuncusunun Pisa'ya transfer olduğunu duyurdu. Olimpiu Morutan'ın bu tercihinin nedeni ortaya çıktı.

Fanatik