Erdal Uğurlu, 57 yaşında hayatını kaybetti! Erdal Uğurlu, 57 yaşında hayatını kaybetti!

Feride Nalan'ı öyle bir seçim yapmak zorunda bıraktı ki, Nalan'ın hayatı yine altüst oldu.

Nalan ve Hayri'nin ev kiralamak için girdikleri evde neler konuştuğunu harfiyen dinleyen Feride, kendini göstermeden evden çıktı. Nalan ve Hayri'yi uzaktan izleyen Feride ve Hafize'nin ağzı açık kaldı.

İzlendiklerini fark etmeyen Nalan ve Hayri araba içinde Nalan'ın geliri hakkında konuştu. Parası olmayan Nalan Hayri ile dertleşirken, Hayri Nalan'a iş bulması için Muzo'dan yardım istemesi fikrini verdi. Nalan ise hemen Muzo'yu arayarak görüşmek istediğini söyledi.

Nalan ve Hayri'yi yakın temas halinde gören Feride, Nalan'ın kaldığı eve Billur'a gitti. Sedat'ın hala evde olduğunu görünce karşısına alıp konuştu. Sedat'ın hatalarını anlaması için yaptıklarını net bir şekilde görmesini sağlayan Feride, Sedat'a Nalan'ın aklı hocası Hayri olduğunu söyledi. Nalan ve Hayri'nin arasındaki ilişkiyi söylemeden Hayri'nin yaptıklarını anlatan Feride Sedat'ı çılgına döndürdü.

İş bulması için Muzo'dan ricada bulunan Nalan buluştular. Başka Sedat ile boşanma konusunu konuşan Nalan ve Muzo, Nalan'ın iş istemesinden sonra muhabbetleri değişti. Muzo iş bulma konusunda yardımcı olmayacağını söyleyip Hayri ile bu yol gitmez diyerek Nalan'ı uyardı. Başta yalan söyleyerek durumu toparlamaya çalışan Nalan Muzo'nun her şeyi bildiğini fark edince yalanı devam ettirmedi. Muzo ise gelecekte yaşanacakları kabaca Nalan'a anlatıp bu yoldan geri dönmesini istedi.

Nalan ise Hayri ile olan kararlılığını net bir şekilde anlatıp Muzo'nun yanından ayrıldı.

Muzo'nun yanından çıkarken basının sorularını yanıtlayan Nalan, boşandıklarını açıkladı. Açıklamadan sonra şirkete giden Nalan Sedat'ı arayıp herkesi toplamasını istedi. Nalan Koroğlu ailesine kesin kararını bildiren Nalan, Selen ve Gülcihan'a da haddini bildirip bu boşanma işinin bir an önce bitmesini istedi.

Nalan odadan çıkar çıkmaz Sedat ailesine Nalan'ın bu akılları Hayri'den aldığını söyledi.

Çıkışta Hayri'yi gören Nalan bir öfke patlaması da Hayri'de yaşadı. Hayri'nin kıskançlık krizlerine sinirlenen Nalan, Hayri'ye durması gerektiği yeri gösterdi.

Sedat eve gelir gelmez Hayri'nin yüzünde yumruğu patlattı. Sedat Hayri'den hırsını alamadan Rafet geldi.

Rafet Hayri'yi odasına çağırdı. Nalan'ı boşanması için ikna etmeye çalıştığını duyan Rafet Hayri'ye öfkelendi. Hayri'yi işten kovan Rafet ev halkına bir daha bu konunun açılmaması gerektiğini söyledi.

Billur'u evden kovan Feride Nalan'ı banyoya çağırdı. Bir anda soyunmaya başlayınca Nalan neye uğradığını şaşırdı. Feride ise Nalan'a "Vasiyetimdir, öldüğümde beni sen yıkayacaksın" dedi.

Annesinin neden böyle davrandığını sorgulayan Nalan Feride'den Hayri yüzünden cevabını aldı. Feride ilk defa Nalan'a işkence çektirmeden Hayri ile Nalan'ı el ele gördüğünü itiraf etti.

Feride banyodan sonra Nalan'a kefeni verip bir tercih yapmasını istedi. Konağa geri dönmezse Feride önce Hayri'yi sonra kendini vuracağını söyledi. Konağa geri dönerse Sedat ile barışması gerekecekti.

Sabah uyanır uyanmaz hazırlanan Nalan bavulunu toplayıp annesi ile konağa geri döndü.

Sabah saatlerinde konaktaki eşyalarını toplamaya gelen Hayri kimseye görünmeden evden çıktı. Kapının önünde tam Nalan'ı arayacaktı ki Feride'nin aracı geldi ve içinden Nalan ile birlikte Feride indi. Nalan'ı gördüğüne şaşıran Hayri ne yapacağını bilemedi. Nalan ise Hayri ile göz göze gelmeden kapıya yöneldi.

DHA