Kanal D'nin reyting rekortmeni Camdaki Kız dizisi her perşembe akşamı sevenleriyle buluşuyor. 29 Aralık'ta yayınlanan 63. bölümde Feride'nin ölüm sahnesi herkesi 'yasa' boğdu. Ölüm sahnesinin ardından tüm oyuncular, Nur Sürer’in yanına, yatağa koştu.

İTİRAF ETTİ ÖLDÜ

Kanal D’nin reyting rekoru kıran dizisi ‘Camdaki Kız’da ‘Cana’nın (Hande Ataizi) ardından ‘Feride’de de (Nur Sürer) melek oldu! ‘Nalan’a (Burcu Biricik) tüm gerçekleri itiraf ettikten ve af diledikten sonra vefat etti. İzleyiciler ekran karşısında duygusal anlar yaşadı.

TAM SAYFA İLAN

63 bölüm boyunca ‘Nalan’a uyguladığı baskılar nedeniyle herkesi kızdıran ‘Feride’nin öldüğü sahne, sosyal medyada çok konuşuldu. ‘Camdaki Kız’ perşembe akşamının en çok izlenen dizisi oldu. Kanal D, ‘Feride’ için POSTA ve Milliyet gazetelerinde vefat ilanı verdi.

KÖTÜ KALPLİ NUR YÜZLÜ

Dizide ‘Muzo’yu oynayan Enis Arıkan, ‘Feride’nin ölümü üzerine duygularını şöyle dile getirdi: “Benim kötü kalplim ‘Nur’ yüzlüm. Sensiz nasıl olacak bilmiyorum. İçim gidiyor sana! Seni çok seviyoruz, öyle böyle değil.”

Camdaki Kız’ın ‘Nalan’ı Burcu Biricik, Nur Sürer için “Sen benim başıma gelen en güzel şeysin. Seninle çalışma şerefine nail olmak büyük gurur. Hem bir kadın hem de oyuncu olarak senden öğrendiklerime, yoldaşlığına, sevgine, partnerliğine minnettarım. Seni aşşırıııı seviyorum aşşşşırı” dedi.