YouTube’da yayınlanan Tatava programında Irmak Kazuk’uk sorularını yanıtlayan ve Süper Ligin 18.haftasını yorumlayan Serdar Ali Çelikler Trabzonspor-Alanyaspor ve Fenerbahçe-Galatasaray derbisi hakkında önemli bilgiler paylaştı. Trabzonspor’un aldığı 5-0’lık yenilgiyle ilgili ‘Burnuma kötü kokular geliyor’ diyen Çelikler Jorge Jesus konusuna da değinirken Sarı Lacivertli cepheye yakın yazarın ‘İçeriden bilgi aldım’ sözleri ise bomba etkisi yarattı.

Trabzonspor’un Alanya’dan 5 gol yemesi beni rahatsız etti burnuma kötü kokular geldi.

Uğurcan Çakır ve defans hattının 5 gol yemesi normal bir durum değil. Uğurcan Çakır Galatasaray’a gidebilir mi, bence olabilir, transferde olmayacak bir şey yok.

Fenerbahçe-Galatasaray derbisini daha önceki programlarda analiz ettik. Fenerbahçe’nin sorunu ön tarafta.

Şöyle bir klişe var ‘Fenerbahçe’nin stoperleri, yani arka tarafı ağır.’ Dünyada kaç tane hızlı stoper var ki…

Hadi diyelim Fenerbahçe Victor Nelsson’u transfer etti, yanına Vitor Hugo’yu koyduk, hatta hadi Kim Min Jae geri geldi, ne olacak? Fenerbahçe 3 yemez de 2 yer

Fenerbahçe bu mağlubiyetten sonra sakin kalmalı. Ali Koç elini cebine atmalı prim sistemini getirmeli. Transfer yapmalı biri Aboubakar diğeri de bir kaleci.

Kulüp içerisinden bir bilgi aldım Jorge Jesus’un kafası artık rahatladı dediler. Bundan sonra takıma konsantre olur. Portekiz Milli Takımı hocasını açıkladı.