Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu'ndaki rakibi belli oldu Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu'ndaki rakibi belli oldu
Fenerbahçe Kulübü'nün olağan seçimli genel kurulu, bugünkü başkanlık seçimiyle devam edecek. Ali Koç ve Aziz Yıldırım başkanlık için yarışacak. Sarı-lacivertli kulübün yeni başkanın belli olacağı genel kurulda oy verme işlemi başladı.

Fenerbahçe Kulübü'de yapılacak tarihi genel kurulunda Ali Koç ile Aziz Yıldırım başkanlık için yarışacak. Ülker Stadı'nda ilk gün mali genel kurul gerçekleştirildi. Aidatlarını yatıran 46 bin 410 üye oy kullanma hakkına sahip. İşte Fenerbahçe'nin seçimli genel kurulunda dakika dakika yaşananlar...

ALİ KOÇ'UN YÖNETİM KURULU LİSTESİ: Erol Bilecik, Burak Kızılhan, Sertaç Komsuoğlu, Acun Ilıcalı, Ahmet Ketenci, Alper Alpoğlu, Cenk Öztanık, Eren Dişli, Ergun Özen, Esin Güral Argat, Fethi Pekin, Hakan Safi, Hamdi Akın, Hulusi Belgü, Hüseyin Bozkurt, Kemal Danabaş, Mehmet Dereli, Nedim Keçeli, Özgür Özaktaç, Rıfat Perahya, Selma Rodopman.

AZİZ YILDIRIM'IN YÖNETİM KURULU LİSTESİ: Mithat Yenigün, Mahmut Uslu, Nihat Özbağı, İlhan Yüksel Ekşioğlu, Mehmet İman, Ahmet Önder Fırat, Fatih Öztürk, Murat Salar, Mehmet Selim Kosif, Batuhan Özdemir, Ömer Onan, Hande Tibuk, Ahmet Özokur, Mustafa Ömer Topbaş, Emin Selim Akgün, Mustafa Aydın Acun, Emrah Tünay, Mehmet Engin Özturan, Savaş Adalet, Berkay Erdim, Tuna Akın.

OY PUSULALARININ RENGİ BELİRLENDİ: Başkan adayları Ali Koç ve Aziz Yıldırım'ın bugün yapılacak seçim öncesinde oy pusulalarının rengi belirlendi. Ali Koç'un oy pusularının rengi sarı, Aziz Yıldırım'ın ise beyaz oldu.Kongrede başkanlık seçimi bugün toplam 47 sandıkta gerçekleştirilecek. Oy kullanma işlemi saat 10.00'da başladı. Oy verme işlemi 17.00'de sona erecek.

09.20: Fenerbahçe olağan seçimli genel kurulunda oy vermek için erken saatte Ülker Stadı'na gelen üyeler, stadyum önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

09.35: Vefa Küçük: "Güneşli bir gün, sıcak bir gün. İnşallah bu sıcak bu güneş sandığa da yansır ve katılım çok olur. Bugün katılımın fazla olacağını tahmin ediyorum. 46 bin üyemizin oy verme hakkı var. 30-32 bin üyemizin gelmesini bekliyorum. Saat 09.00'a kadar iki başkan adayı da listelerini verdiler. Saat 17.00'ye kadar oy verme süresi var. Bugün ak mı, kara mı, Aziz Başkan mı, Ali Başkan mı belli olacak."

09.45: Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, Ülker Stadı'na geldi.

10.00: Fenerbahçe'de seçimli genel kurulda oy verme işlemi başladı.