Hafta içi Portekiz’den dönecek olan F.Bahçe’nin yeni teknik direktörünü yoğun bir mesai bekliyor. Sarı lacivertli takımdan ayrılacak oyuncuların durumu, kiradan döneceklerin geleceğinin yanı sıra yeni transferler, kamp programı ve yapılacak hazırlık maçları gibi birçok konu Jorge Jesus’un mesaiye başlamasıyla beraber netleşecek.

Malili kadın basketbolcular maç sonunda yaka paça kavga etti Malili kadın basketbolcular maç sonunda yaka paça kavga etti
Teknik direktör sorununu çözen Fenerbahçe’de yeni transferler, takımdan ayrılacak futbolcular, Topuk Yaylası kamp tarihleri, hazırlık maç takvimi Jorge Jesus’un İstanbul’a gelmesiyle bir bir netleşecek. Yardımcısı Rodrigo Araujo’nun nikahı için Lizbon’a giden Portekizli teknik adamı hafta ortasında İstanbul’a dönmesiyle birlikte takımda yoğun bir mesai programı bekliyor.

Mesut ve Ozan beklemede

Takımdan ayrılış biçimlerinin nasıl olacağı merak edilen Mesut Özil, Ozan Tufan, kiradan dönecek Meyer, Samatta, Lemos ile Hull City’ye gitmesi beklenen Allahyar’ın durumunun netleşmesiyle 16 olan yabancı 12’ye düşürülecek. 1 yıllık kontratları kalan Gustavo, Novak, Tisserand’ın, Pelkas’ın sarı lacivertli kulüpteki geleceğinin de menajerleriyle yapılacak görüşmelerden sonra netleşmesi planlanıyor.