Fenerbahçe yeni sezon formalarını tanıttı Fenerbahçe yeni sezon formalarını tanıttı

Trendyol Süper Lig'in 38. haftasında Galatasaray'ın Konyaspor'u 3-1 mağlup ederek şampiyon olmasının ardından astrolog Meral Güven açtığı canlı yayında Fenerbahçeli taraftarlara sert tepki gösterdi ve ağır küfürler etti.

Trendyol Süper Lig'in 38. ve son haftasında şampiyonluk düğümü çözüldü. Konyaspor deplasmanına çıkan Galatasaray, rakibini 3-1 mağlup etti ve tarihinde 24. kez zafere uzandı.

Fenerbahçe'nin şampiyon olacağına dair öngörüde bulunan astrolog Meral Güven ise gece saatlerinde açtığı canlı yayında sarı - lacivertli taraftarlara büyük tepki gösterdi. Ağır küfürler kullanan Güven, agresif tavırları ve bağırarak konuşmasıyla dikkat çekti.

Son dönemde öngörüsüyle sosyal medyada tartışılan Meral Güven'in canlı yayını; Fenerbahçeli taraftarları çokça kızdırırken, gündemde en çok konuşulanlar arasındaki yerini aldı.

PAYLAŞIMIYLA DA KIZDIRMIŞTI

Fenerbahçe'nin mucizevi bir şekilde şampiyon olacağını söyleyen Meral Güven, Galatasaray şampiyon olunca sarı lacivertlileri çıldırtan bir açıklama yapmıştı.

Astrolog Meral Güven paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "Yüce Mevlama şükürler olsun ki hevesinizi kursağınızda bıraktı. Geçen yıl ölmüş çocuğuma küfür edip, beni tehdit ediyordunuz ve adamın böyle işte hevesini kursağında bırakırlar. Oh canıma değsin, beter olun. Allah'a ortak koşmak neymiş gördünüz mü? Rabbim sana şükürler olsun dualarımı kabul ettin. Ya Rabbim çok şükür. Beni Allah gibi gördünüz ya alın bakalım sonuca, beter olun öyle küfür edilmez böyle hevesinizi kursağınızda bırakırlar."