Avrupa’da son 24 yılda en çok şampiyon olan 3.takım Galatasaray Avrupa’da son 24 yılda en çok şampiyon olan 3.takım Galatasaray
Fenerbahçe’nin eski başkanı Aziz Yıldırım en son 10 yıl önce şampiyon olan bu sene de şansı mucizelere bağlı olan sarı lacivertlilerin özlemini dindirmek için göreve talip olduğunu söyledi. Dün Wyndham Grand Kalamış Otel’de bir basın toplantısı düzenleyen Yıldırım şu açıklamaları yaptı: “Kavga etmeyeceğiz kimseyle ama benimle kavga ederlerse, o zaman ederim. 72 yaşındayım, 3 yıl için geleceğim. Daha fazlasını yapamam. ‘Yap’ deseniz bile yapamam.

F.BAHÇE’YE ZARAR VERDİK, BİLİYORUZ

“Ben ayrılırken, ‘Aziz Yıldırım gitti, Türk futbolu kurtuldu’ dediler. Şimdi ‘Aziz Yıldırım gelsin, Türk futbolunu kurtarsın.’ diyorlar. Bizim derdimiz Fenerbahçe’nin şampiyon olması. Neye mal olursa olsun şampiyonluklar, kulüpleri, camiaları büyütüyor. 4 sene benim başkanlığımda şampiyon olamadık. Ben ve dava arkadaşlarım o dönemde her gün mahkemeye gittik. Bu 4 sene hiçbir şeye konsantre olamadık, Fenerbahçe’ye zarar verdik. Bunu biliyoruz.

Kaynak: f5haber