Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun’da düzenlenen Teknofest’te konuştu: "Ey Yunan, tarihe bak, tarihe dön, çok daha fazla ileri gidersen bunun bedeli ağır olur. Yunanistan'a tek cümlemiz var, İzmir'i unutma."

Yunanistan, Ege Denizi’nde görev icra eden Türk F-16 uçaklarına, Rus yapımı S-300 hava savunma sistemiyle radar kilidi attı.

Torba teklif ile milyonları ilgilendiren düzenlemeler yapılacak Torba teklif ile milyonları ilgilendiren düzenlemeler yapılacak

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, F-16 ile Ege Denizi’nde uçuş yaparak Yunanistan’a mesaj verdi.

Bugün de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun’da düzenlenen Teknofest 2022’de konuştu: “Ey Yunan, İzmir’i unutma.”

KURTULUŞ SAVAŞI’NI HATIRLATTI, “ÇILGIN TÜRKLER” DEDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, S-300 ile Türk savaş uçaklarına tacizde bulunan Yunanistan’ı uyardı: "Ey Yunan, tarihe bak, tarihe dön, çok daha fazla ileri gidersen bunun bedeli ağır olur. Yunanistan'a tek cümlemiz var, İzmir'i unutma. Adaları işgal etmeniz falan bizi bağlamaz, vakti saati geldiğinde gereğini yaparız. Hani diyoruz ya, bir gece ansızın gelebiliriz."

Erdoğan, konuşmasının başında şu ifadeleri kullandı: "Türkiye, şu anda büyümede ikinci sırada. Hani 'Çılgın Türkler' diyorlar ya, Çılgın Türkler büyüyerek yoluna devam ediyor."