Sosyal medyada bir kadınla samimi fotoğrafları ile gündeme gelen Sinop, Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’nın AK Parti Genel Merkezi tarafından istifasının istendiği öne sürüldü.

Konuyla ilgili sessizliğini koruyan Boyabat Belediye Başkanı Çakıcı, "istifamı vereceğim” dedi

13 yaşındaki Muhammed'in ölümüne neden olan alkollü Kaymakam'ın tahliye talebine ret 13 yaşındaki Muhammed'in ölümüne neden olan alkollü Kaymakam'ın tahliye talebine ret

“İSTİFAMI VERECEĞİM”

Odatv’den Talha Özmen'e konuşan Başkan Çakıcı, hakkında çıkan iddiaları kabul etti.

Fotoğraftaki kişiyle evlilik dışı ilişkisini kabul eden Çakıcı, “Konuyla ilgili fazla söyleyecek bir şey yok. Ben de yarın istifamı vereceğim” diye konuştu.

ŞEFİK ÇAKICI KİMDİR?

1995’ten 2014 yılına kadar ticaret ilgilenen Şefik Çakıcı, 2014 yılında yapılan mahalli seçimlerde Boyabat Belediye Başkanı oldu.

Milli Gençlik Vakfı Yöneticiliği ve Başkanlığı, Fazilet Partisi Gençlik Kolları Üyeliği, AKP Boyabat İlçe Teşkilatı Başkanlığı, AKP Boyabat Gençlik Kolları Başkanlığı, 2 Dönem AKP Boyabat İlçe Başkanlığı, Kent Meclis Yönetim Kurulu Üyeliği, Kızılay Yönetim Kurulu Üyeliği ve Sinop Ticaret Odası Üyeliği yapan Çakıcı, AKP Genel Merkezi’nin düzenlediği Siyaset Akademisini başarıyla bitirmiştir.

İşletme alanında lisans eğitimini tamamlayan Şefik Çakıcı, evli ve üç çocuk babasıdır.