• BIST 106.474
 • Altın 151,840
 • Dolar 3,6440
 • Euro 4,3033

  Eurovision'a göz kırptı

  05.06.2009 23:50
  "Dünyayı çok etkileyecek birşey yapabileceğime inanıyorum"
  Eurovisiona göz kırptı
  Eurovision'a göz kırptı Eurovision'a göz kırptı Eurovision'a göz kırptı

  Beyazıt Öztürk ile Meral Okay'ın birlikte sundukları 'Nası Yani' programının konuğu, şarkıcı Hande Yener idi. Beyaz, konuğuna Eurovision şarkı yarışmasına katılmayı düşünüp düşünmediğini sordu.

  Televizyon Gazetesi'nin haberine göre, Hande Yener, "Ben çok ciddiye alırım, doğal olarak; en az herkes kadar. Çok değişik ve büyülü bir şey tabii ki düşünürüm, hazırlarım öyle bir şey olsa" diye konuştu.

  Eurovision şarkı yarışmasında iyi bir sunum hazırlayabileceği bir ekibinin de hali hazırda var olduğunu ifade eden Hande Yener, "Dünyayı çok etkileyecek bir şey yapabileceğime inanıyorum" ifadelerini kullandı.

  Meral Okay ise, Hande Yener'in istekli sözleri üzerine "Yetkililere duyururuz" diyerek TRT'ye mesaj yolladı.

  Beyazıt Öztürk, Eurovision'un gidenin başını da yiyen bir noktaya varabileceğini hatırlatınca Hande Yener'in cevabı bir hayli iddialıydı:

  "Biliyorsun ben istisnaları bozan biriyim."

  Beyazıt Öztürk, Eurovision'a katılacak olan kişiye hem öncesinde hem de sonrasında bir çok eleştiri yapıldığını hatırlatınca Hande Yener, "Ben zaten Eurovision yaşamını her gün yaşıyorum. Bu mücadeleyi vermeye başladığımdan beri zaten hani 'öyle giyinmesin böyle yapsın' falan bunlar hep oldu. Bunları ben çok yaşadığım için Eurovision'daki eleştiriler her halde alışık olduğum şeyler olur" dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim