Eşinin verdiği telefonu kullanan iki çocuk annesi D. G., silinmeyen uygulamalar sayesinde eşinin kendisini aldattığını öğrendi. İstanbul Anadolu Aile Mahkemesi’nde görülen boşanma davasına göre, çok sayıda şubesi bulunan bir market zincirinde bölge müdürü olarak çalışan A. G. ile ev kadını D. G. Mart 2012’de evlendi. Halk TV'nin haberine göre çiftin iki çocukları dünyaya geldi.

Eşini 3 farklı kadınla aldatmış!

İddiaya göre, A. G. bu süreçte, eşini farklı 3 kadınla aldattı. Dava dosyasına göre ilk aldatma olayı, çiftin ilk çocuklarının doğumundan bir yıl sonra, 2014’te yaşandı.

Polis memuru ortalığı kan gölüne çevirdi! Eski sevgilisin öldürdü erkek arkadaşını yaraladı Polis memuru ortalığı kan gölüne çevirdi! Eski sevgilisin öldürdü erkek arkadaşını yaraladı

Anne babası da takip etti

Çiftin evliliğinde sonun başlangıcı ise geçen 14 Şubat günü yaşananlar oldu. O gün izinli olan A. G., sabah 08.30’da evden çıktı. Eşinin izinli olduğu halde evden erken ayrılmasına anlam veremeyen D. G., yaşadığı aile apartmanında durumu kayınbabası ile kaynanasına anlattı. A. G.’nin anne-babası oğullarının nereye gittiğini öğrenmek için oğullarını takip etti.

Markettekiler her şeyi anne babaya anlattı

Anne-baba G., oğullarının görev yaptığı market zincirinin önüne geldiklerine A. G. ile, kendisine bağlı bir şubede çalışan N. S. Y. isimli kadının, bir otomobilin içinde hareket etmek üzere olduklarını gördü. Gelinleri D. G.’nin taşıdığı şüpheden haklı olduğunu gören anne-baba G., N. S. Y.’nin çalıştığı şubedeki personel ile görüştü. Şube çalışanları “N. S. ile müdürümüz A. Bey sevgililer. A. Beyin daha önce de başka bir sevgilisi vardı. Ancak onunla ayrıldılar” bilgisini verdi.

Yakalandığını anlayınca bir daha eve uğramadı

Eşini aldattığı bilgisini anne-babasının da öğrendiğinden haberdar olan A. G. o günden sonra eve gelmemeye başladı. Ayrı bir eve geçme arayışında olan A. G. eşine karşı da boşanma davası açtı. A. G. dava dilekçesinde 10 yaşındaki kızlarının velayetinin de kendisine verilmesini istedi.

Eşine verdiği eski telefonu delil oldu

Aldatılmasına karşın boşanma davası ile de karşı karşıya kalan D. G. ise, mahkemeye sunduğu dilekçede dikkat çeken bir bilgiye verdi. İki çocuk annesi adına mahkemeye sunulan dilekçeye göre, A. G., bir süre önce eski telefonunu eşine verdi. D. G.’ye verilen telefonda A. G.’nin indirdiği tüm uygulamalar da duruyordu. D. G., eşinin kendisini aldattığını da bu sayede öğrendi. Eşi A. G. ile personeli konumundaki N. S. Y. arasındaki WhatsApp yazışmaları, ikili arasında yasak bir aşkın yaşandığını ortaya koyar nitelikteydi.

Yine, A. G.’nin, sevgilisine aldığı hediyelerin ödemesini kredi kartı ile yaptı. A. G.’nin yaptığı her kredi kartı harcamasının ekstresi eşine verdiği telefona geldi. Tüm bu deliller mahkemeye sunuldu.