Önce öldürdü, sonra sarılıp öptü! Cinayeti canlı yayında itiraf etti Önce öldürdü, sonra sarılıp öptü! Cinayeti canlı yayında itiraf etti
Mahkeme Bannon'a yeni avukat bulması için 28 Şubat'a kadar süre verirken, Bannon'un son hamlesi ile dava sürecini yavaşlatmaya çalıştığı yorumları yapıldı.

ABD'nin Meksika sınırında duvar inşa etmesi için milyonlarca dolar yardımda bulunan bağışçıları dolandırmakla suçlanan eski ABD Başkanı Donald Trump'ın eski danışmanı Steve Bannon'un yargılandığı dava sürüyor. Bannon'un avukatları David Schoen ve John Mitchell, New York'taki Manhattan Yüksek Mahkemesi'nde yapılan son duruşmada, Bannon'un dava hakkında kendileri ile iletişim kurmadığını ve süreci nasıl devam ettirecekleri konusunda aşılamaz farklılıkları olduğunu belirterek davadan çekilme talebinde bulundu. Yargıç Juan Manuel Mercan, yeni avukat bulması için Bannon'a 28 Şubat'taki duruşmaya kadar süre verdi. Bannon'un yeni bir yasal savunma ekibi bulmamakta ısrar etmesi halinde mahkeme tarafından avukat atanabileceği öğrenilirken, Bannon'un son hamlesi ile "dava sürecini yavaşlatmaya çalıştığı" şeklinde yorumlar yapıldı.

YOLSUZLUKLA SUÇLANIYOR