• BIST 109.330
 • Altın 155,894
 • Dolar 3,8638
 • Euro 4,5501

  Eşin'den adillik mesajı

  19.12.2008 09:18
  Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Aydın belediye başkan aday adaylarının başlattığı sivil toplum örgütlerine yemekli tanışma toplantısı geleneğini son olarak aday adaylığını açıklayan Rıdvan Eşin de sürdürdü.
  Eşinden adillik mesajı
  Eşin'den adillik mesajı Eşin'den adillik mesajı Eşin'den adillik mesajı

  Aydın Sivil Toplum Platformu (ASTO) üyelerine yönelik Aymendo tesislerinde düzenlenen toplantıda Aydın"ın en genç belediye başkan aday adayı olan 30 yaşındaki Rıdvan Eşin kendini tanıtarak "adaletli" olacağına söz verdi.
  Toplantıya katılan herkesi tek tek karşılayan Rıdvan Eşin, belediye başkanı kim seçilirse seçilsin herkesin evine su gideceğini, temel alt yapı hizmetlerinin yerine getirileceğini ve çöplerin mutlaka toplanacağını belirterek kendisinin en önemli özelliğinin adilliği olacağını söyledi. 1978 doğumlu olduğunu yaşının genç olmasına rağmen düşüncelerinin büyük olduğunu kaydeden Rıdvan Eşin projelerini “Fiziksel ve çevresel projeler dışında ben çok farklı mesaj ve projelere yer vereceğim. Benim en önemli özelliğim adillik ve adaletli yönetim olacaktır. İnsan olduğumuz için hepimiz nefis sahibiyiz ve maddi ihtiyaçlarımızı hep ön planda tutuyoruz. Dolayısıyla seçimleri yaparken de maalesef bu maddi istekler ön plana çıkıyor. Bu yüzden bence çözülmesi gereken asıl sorun insanların hayata bakış açısını değiştirmek. Eskiden insanların evleri küçük gönülleri büyüktü. Şimdi ise evleri büyük gönülleri küçük. Bizlerin bu hale gelmesinin asıl nedeni kapitalizmdir. Kapitalizm, insanları toplumsal yaşamdan bireysel yaşama itmiştir. Bireysel yaşam da mutsuzluğu ve yalnızlığı beraberinde getirmiştir. Bu nedenle seçilmem halinde Aydın"da her mahallede muhabbet bahçeleri kuracağım” sözleriyle özetledi.


  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim