• BIST 96.455
 • Altın 223,162
 • Dolar 5,6626
 • Euro 6,5275

  Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler!

  05.12.2017 12:42
  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında konuşuyor.
  Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler!
  Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na çok sert sözler!

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin grup toplantısında konuşuyor. Erdoğan'ın konuşmasının önemli satırbaşları şöyle:

  KILIÇDAROĞLU'NDAN AYNI İLKELİ TAVRI BEKLİYORUM

  Ana muhalefetin diğer adıyla ana hıyanetin başındaki zata çağrımı tekrarlıyorum. Şayet iddiasını kanıtlasaydı ben Cumhurbaşkanlığı görevini bırakacaktım. Şimdi aynı ilkeli tavrı kendisinden bekliyorum.Salı gününden bu yana CHP'nin başında durduğu her vakti gereğini yapamadığı zaman dilimi olarak kaydediyorum.

  AĞZINDAN ÇIKANLARDAN HABERSİZ

  Bu zat ağzından çıkandan öylesine habersiz ki. Meselea geçen haftaki grup konuşmasında uyuşturucu kullanımı ile ilgili önerge verdik, AK Partililer reddetti dedi. Halbuki bu önerge AK Partili vekillerin desteği ile kabul edilmiş ve araştırma komisyonunun kurulmasına karar verilmiştir.

  ZARRAB DAVASININ HUKUKLA ALAKASI YOK

  Bu zat şimdi de ABD'nin ülkemize karşı silah gibi kullandığı Zarrab davasıyla ilgili açıklamalar yapacakmış. Bu meseleyle ilgili birkaç hususu paylaşmak isterim. Amerika'daki davanın hukukla ilgili olmayan cambaza bak cambaza durumudur.

  ABD'DE 28 ŞUBAT BENZERİ BİR SÜREÇ YAŞANIYOR

  Pek çok kuş birden vurulmak hedefleniyor. Birisi, Suriye ve Irak'taki projeye hız verilmek istenmesidir. Davanın projesi Amerikan yönetimi içindeki bir gruba aittir. Amerika'da ülkemizdeki 28 Şubat dönemine benzer bir süreç yaşanıyor. Eski yönetim bakiyesi bir grubun ülkemiz konusunda Trump yönetiminin iradesine aykırı olarak yönetim izlediği anlaşılıyor. Bizim muahtabımız sayın Trump'tır ve öyle de kalacaktır.

  Kaynak: Haber Kaynağı
  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim