CZN Burak gözyaşları içinde yardım istedi CZN Burak gözyaşları içinde yardım istedi
Kararsız olmak iyi değildir. Çünkü herhangi bir konu hakkında kararsız kaldığınızda yolunuzu nasıl çizeceğinizi ve ne yapacağınızı bilemezsiniz. Karar verme konusunda çok zaman kaybederseniz zamanınızın çoğunu boşa geçirirsiniz. Bazı insanlar karar verme konusunda çok iyidir. Ancak bazıları da kararsız olmasıyla dikkat çeker. Astrolojide de kararsız olmasıyla ünlü olan burçlar var. En kararsız burç hangisidir? diye merak ediyorsanız bu yazımıza mutlaka bir göz atın.

Kararsızlık bazen hayatınızda çıkan fırsatları değerlendirmenize engel olur. Genellikle en kötü kararın bile kararsızlıktan daha iyi olduğu söylenir.

Ancak astrolojideki bazı burçlar karar verme konusunda pek başarılı değildir. Astrolojideki en kararsız burçları Posta.com.tr okurları için derledik.

İKİZLER BURCU

İkizler burcu hayatıyla ilgili karar verme konusunda çok zorlanır. Çoğu zaman ne yapacakları konusunda bir fikri olmaz. Seçim yapmak ve hayatını netleştirmek konusunda başarılı olamazlar.

İkizler burcu olanlar karşılarına çıkan tüm fırsatları kararsızlıkları sebebiyle kaybedebilir.

TERAZİ BURCU

Terazi burcu uyum ve denge ile tanınır ve bu özellikleri taraf seçmelerini zorlaştırır. Anlaşmazlıkları çözmeleriyle ünlüdürler ve çatışmanın her iki tarafını da yakaladıklarından harika meditasyoncular olurlar.

Kimseyi gücendirmek veya çatışmaya neden olmak istemezler. Bu nedenle herhangi bir durumda tarafsız kalayı tercih ederler.

YAY BURCU

Yay burcu olanlar hayatı kendi doğal akışında yaşamayı sever. Bu sebeple planlar kurmazlar.

Yay burçları için her karar iyidir çünkü her sebebin keşfetmeyi sevdikleri kendi yolculuğu vardır. Kendi tercihlerinden korkarlar ve asla kurallara bağlı kalmazlar. Onlara verilen her şeyin tadını çıkarırlar.

Yay burçları kurallara bağlı kalmak istemediği için karar verme konusunda başarılı olamaz.

BALIK BURCU

Balık burcu olanlar yanlış seçim yapmaktan çok korkar. Bu sebeple kendi seçimlerini yapmak istemez. Yaptığınız seçim bir Balık'ın istediğinin tam tersi olsa bile, onu memnuniyetle kabul ederler.

Balık burçları bencil değildir. Bir karar alırken çevresindeki insanları kendisinden önce düşünür. Kimseye zarar vermek istemediği için de çoğu konu hakkında kararsız kalırlar.

Koç, Boğa, Yengeç, Aslan, Başak, Akrep, Oğlak ve Kova karar verme konusunda çok iyidir. Kafaları ne kadar karşılık olursa olsun net kararlarıyla hayatlarına yön verirler.