İlişkilerde sadık olmak her insana göre olmayabiliyor. Bazı insanlar flört etme konusunda sınırları zorluyor. Çapkınlık onların burçlarının bir parçası. Gözü hep dışarda olan bu insanlar uzun süreli ilişkilerde pek ileriye gidemese de flört söz konusu olduğunda çok başarılı oluyorlar. Astrolojinin en çapkın burçları belli oldu. Ayrıntıları Posta.com.tr okurları için derledik.

Astroloji, karakter özelliklerinin temel taşlarına yönelik önemli ipuçları verir. Bazı burçlar çok daha evcimenken bazı burçlar dışa dönük ve flörtöz olabiliyor.

Uzun süreli ilişkiler sadakat ve güven ister ancak bazı burçların doğası buna pek uyumlu değil... Onlar çok çapkın ve gözü kara! Bu nedenle birçok ilişki de sorun yaşasalar da durumlarından memnunlar. Peki, astrolojiye göre en çapkın burçlar hangileri?

Flört etmekten keyif alan, çapkın burçlara göz atın.

İKİZLER BURCU

En çapkın burçlar listesinin başında ikizler burcu yer alıyor. Yeni ortamları, yeni insanları ve yeni maceraları çok seven ikizler burcunun bu özelliği onun bazen çok çapkın olabilmesine neden oluyor.

İkizler burcu insanlarla iletişim kurmayı seven değişken bir yapıya sahiptir. Monotonluk bu sosyal burcu çok sıkar. Bu özelliklere onun etkileyici doğası eklenince İkizler astrolojinin en çapkın burcu haline gelebiliyor.

İkizler oldukça güçlü iletişim yeteneklerine ve ikna kabiliyetine sahiptir. Flört etmek istediğinde onu kimse durduramaz.

 

TERAZİ BURCU

Onlar etkilemeyi çok seviyor. Sevgi vermeyi, aşık olmayı ve sevilmeyi çok seven Terazi burçları flört konusunda da oldukça başarılı. Hal böyle olunca çapkın olmamak ellerinde değil... 

Terazi burcu uzun süreli ilişkileri sevse de dikkat çekici popüler özellikleri onları çapkınlığa sürükleyebiliyor. En çapkın burçlar sıralamasında ikinci sırada yer alan Terazi burcu dengeyi bulana kadar çevresinde ona yönelen bakışları kayıtsız bırakmaz. 

 

Yaşam onların oyun alanı. Maceracı, oyunbaz Yay burçları çapkınlık konusunda istemedikleri bir başarıya sahipler. Astrolojinin bu yaratıcı ve hayalperest burcu yeni okyanuslara doğru yelken açmaya bayılır.

Yeni yerler görmek, yeni insanlar tanımak ve onlarla kaynaşmak konusunda karşı konulmaz bir istek duyarlar. Samimi ve içten doğaları tüm ilginin onların etrafında toplanmasına neden olur. Yay burçları girdikleri ortamda hemen dikkat çeker ve popüler olurlar.  Yay burçları bu özellikleri sebebiyle çapkın burçların listesinde yer alır.

Kova burçları ciddi, sorumluluk sahibi ve etkileyici özelliklere sahiptir. İçten ancak gizemli bir yapıları vardır. Kova'nın doğal çekiciliği onun çapkın olmasının en büyük nedenlerinden biridir. 

Özgür ruhlu Kova'lar sıkıştırılmaktan hiç hoşlanmaz. Canının istediği gibi yaşamayı severler. Bu da onları en çapkın burçlar listesine girmesine neden olur.

Kova'lar gerçekten aşık olana kadar bağlanamaz. Bu sebeple de farklı insanlarla flört etmekte çekinmezler.

Enerjik, dışa dönük ve dürtüsel Koç burcu için flört oldukça doğaldır. Onlar sıkılmayı hiç sevmez. İlgi görmek ve her daim aynı büyük coşkuyla sevilmek isterler ve aradıkları ilgili bulamadıklarında hemen yeni arayışlara girerler. 

Bu da Koç'ların en çapkın burçlar listesinde yer almasına neden olur. Koç burçlarının en büyük zaafı dürtüleridir. Dürtüsel Koç'lar ilgi çekici bir şey gördüklerinde içleri kıpır kıpır olur ve o yöne doğru hızla koşmaya başlarlar. 

İlişkilerden çok çabuk sıkılan Koç burçları hemen yeni maceralara yelken açabilir.