Milyonlarca emekli, dul ve yetimi yakından ilgilendiren maaş promosyonlarında bankalar kampanyalarını sürekli yeniliyor. Emekli maaşı promosyon tutarları bazı bankalarda 6 bin liraya yükseldi. İşte güncel kampanyalar...

Emekli maaşını bankadan almayı taahhüt eden ve en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verenlere 3 bin 750 TL’ye varan promosyon sunuyor. Ayrıca emekliler, bankaya davet ettikleri her bir emekli için de 250 TL ve toplamda 2 bin 500 TL’ye varan nakit ödül kazanacak. Böylece 10 emekli yakınını bankaya getirenler 6 bin 250 TL ödeme alabilecek. Kampanya 2 Haziran itibarıyla yeni edinilen emekli maaş müşterilerini kapsıyor.

Emekli maaşını bankaya taşıyanlara 2 bin TL’ye varan promosyon sağlıyor. Banka ayrıca emekli müşterilerine, avantajlı faiz oranıyla 3 ay ötelemeli kredi kullanım fırsatı sunuyor. Avantajlı faiz oranlarıyla 3 ay ötelemeli kredi de sunan banka, kredi taksitlerini maaş alınan güne göre ayarlama fırsatı sunuyor.

Emeklilere 2 bin 500 TL’ye varan promosyon sunuyor. Ayrıca müşterilerine Maximum Kart’ları aidatsız kullanma fırsatı veriyor. 1 Nisan-30 Haziran 2022 arasında emekli tanıdıklarına referans olan müşterilere ise 500 TL’ye varan Pazarama MaxiPuan kazandırıyor. Kampanya 30 Haziran’a kadar geçerli.

SSK, Bağkur veya Emekli Sandığı’ndan aldığı emekli maaşını 1 Haziran-30 Haziran 2022 arasında bankaya taşıyan müşterilere 3 bin 500 TL’ye varan promosyon sunuyor. Ayrıca maaş yatmadan 2 gün önce yüzde sıfır faizle para çekme avantajı sağlıyor. 

Emekli maaşını bankadan alan ve bir otomatik ödeme talimatı veren emekliler 1.750 TL’ye varan promosyon kazanıyor. Kampanya 30 Haziran’a kadar geçerli.

Maaşını bankaya taşıyan emeklilere 2 bin 750 TL’ye varan promosyon veriyor. Üstelik emekli yakınlarını davet edenlere de her bir yakını için 250 TL ödül sunuyor. 

20 Mayıs-30 Haziran 2022 arasında emekli aylığını bankadan alma taahhüdü veren müşterilere 3 bin TL’ye varan promosyon veriyor.

Banka emeklilere 2 bin 750 TL’ye varan promosyon veriyor.

Rusya, ilhak kararını kınayan BMGK tasarısını veto etti Rusya, ilhak kararını kınayan BMGK tasarısını veto etti

 Maaşını bankaya taşıyanlara 2 bin 750 TL’ye varan promosyon sunuyor. Emekli yakınını getirenler de toplamda 1.250 TL’ye varan ödül kazanıyor.