Alişan’ın 2021 yılında vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş’ın ölümünden sonra yengesi Merve Tektaş ve eşi Buse Varol’un araları açılmıştı. Varol ile Tektaş cephesinde yeni bir gelişme yaşandı.

2018 yılında Buse Varol’la nikah masasına oturan ünlü şarkıcı Alişan, 2019’da oğlu Burak’ı 2021’de ise kızı Eliz’i kucağına aldı.

2 yıl önce kardeşi Selçuk Tektaş’ın koronavirüs’ten vefat etmesiyle yıkılan Alişan, aile içinde de çıkmaza girdi.

Ünlü şarkıcının sık sık kardeşinin ailesiyle ilgilenmesi eşi Buse Varol’un canını sıktı ve çiftin evlilikleri bitme noktasına geldi.

SEÇİMLERDE BARIŞTILAR

Sabah Gazetesi’nin haberine göre; Magazin dünyasının gözde isimleri arasında yer alan ikili, geçtiğimiz aylarda boşanma aşamasına gelmişti.

Kardeşi Selçuk Tektaş'ı, kaybeden Alişan, zor günler geçirmişti. Ailece sıkıntılı zamanlar yaşayan Alişan, Selçuk Tektaş'ın eşi Merve Tektaş ve yeğenleri ile daha yakından ilgilenmeye başlamıştı.

Buse Varol, eşinin kendilerine vakit ayırmaması nedeniyle tepki göstermişti. Varol ile ünlü şarkıcı, evliliklerinde kriz yaşamışlardı.

Sosyal medyada paylaşım yapan Alişan, eşi Buse Varol ile kardeşi Selçuk Tektaş'ın eşinin barıştığına yönelik sinyali verdi.

Ardından bir magazin programında konuşan ve sesi titreyen Alişan, "Seçmen kağıdı kalmıştı, çay demle geliyoruz dedim böylece çok şükür barıştılar. Bu duruma en çok sevinen Selçuk oldu" dedi.