banner239
banner218

Yeşim Ceren Bozoğlu tanınmaz halde

Tanınmayacak hale gelen isimlerin kimi büyük çaba harcayarak verdiği kiloları geri alırken, kimi de bebek yüzlü imajından vazgeçip katil oldu.

Yeşim Ceren Bozoğlu tanınmaz halde

Yeşim Ceren Bozoğlu: Günde bir ekmek yedim

Ekranların güzel oyuncusu Yeşim Ceren Bozoğlu, bir yılda verdiği 38 kilonun 15'ini rolü için geri aldı. Ateşin Düştüğü Yer adlı film için 6 ayda 15 kilo alan Bozoğlu, "Kilo vermek çok zor. Ama almak çok zevkli ve kolaydı. Gün de bir ekmek yedim" dedi.

Tuğba Melis Türk: Psikolojim bozuldu

Türkiye'nin 'ilk 3 Boyutlu filmi' olarak lanse edilen 'Cehennem'de rol alan genç oyuncu Tuğba Melis Türk, rol gereği tanınmaz hale geldi. Geçtiğimiz yıl Türkiye güzeli seçilen Türk, 9 saatlik makyajın ardından ‘vücudu yanmış bir kadın'a dönüştü. Türk, "Rolümü yaparken çok ciddi bir ölüm korkusu yaşadım ve psikolojim bozuldu. Yanarak ölmek çok korkunç bir duygu" dedi

Nihal Yalçın: Çok mutsuzdum

Son dönemlerde Yalan Dünya adlı diziyle adından sıkça söz ettiren oyuncu Nihal Yalçın, Dostoyevski'nin ''Yer Altından Notlar'' adlı yapıtından uyarlanan Zeki Demirkubuz filminde güzelliğini bir kenara bıraktı. Yalçın o günlerde şunları söyledi: "Çok mutsuz bir kadını oynuyordum. Bakımsız görünüyordum

Cansel Elçin: Çirkin göründüm!

Hatırla Sevgili dizisiyle ünlenen oyuncu Cansel Elçin, rol aldığı Yalancı Bahar dizisinde katil oldu. Bıraktığı sakallarıyla tanınmaz hale gelen bebek yüzlü oyuncu, “Ben oyuncuyum, her karaktere bürünebilirim. Çirkin görünüyordum. Ama hiç önemli değil" diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2012, 10:56
banner230