banner4

Popçuların vefa gecesi

Ünlü popçular, Reyhan Karaca'nın kemik kanseri ile mücadele eden kardeşi Fatih'e moral vermek amacıyla buluştu. Renkli organizasyonla 150 bin TL gelir toplandı..

Popçuların vefa gecesi
banner8

Popçu Reyhan Karaca'nın 29 yaşındaki kardeşi için POPSAV'ın Uğur Antik sponsorluğunda düzenlediği 'Fatih Karaca'ya Moral Gecesi', önceki akşam Conrad Otel'de yapıldı. 29 yaşındaki Fatih'in ikinci ameliyatı öncesi düzenlenen gecede, duygu yoğunluğu yaşandı. Kardeşinin kemik kanseri yüzünden yaklaşık 8 aydır kontrol altında tutulduğunu anlatan Reyhan Karaca, konuklara dair duygularını şöyle ifade etti:

TOKAT GİBİ CEVAP
"Bu gecede bize yardımcı olan herkese minettarım. 'Sanat camiasından dost olmaz' diyenlere tokat gibi bir cevap oldu bu gece. Bu destek aynı zamanda sanatçıların birbirlerine karşı ne kadar vefalı olduğunun göstergesi. Yurtdışından getirilen bir protez Fatih'in bacağına zorlu bir ameliyatla monte edilecek. Bu ameliyat için herkesin dua etmesini istiyorum." Moral gecesinde; Eda-Metin Özülkü, Funda Arar, Zerrin Özer ve Hakan Peker sahneye çıktı. Ünlü şarkıcılar, "Kimsenin yarın ne yaşayacağı belli olmaz. O yüzden gücümüz yettiğince birbirimize destek olmalıyız" fikrinde birleşti.

Sabah

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2009, 10:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER