banner339
banner313

Müjdat Gezen, baskıları kınadı

Kanal D'de ekrana gelen Abbas Güçlü'nün sunduğu 'Genç Bakış' programının konuğu olan tiyatro sanatçısı Müjdat Gezen, Uğur Dündar ile yıllara dayanan bir dostluğunun olduğunu söyledi.

Müjdat Gezen, baskıları kınadı
banner401
banner427

Dündar'ın Vefa Lisesi'nden arkadaşı olduğunu, TRT'de birlikte çalıştıklarını ve semtten yakınlıklarının bulunduğunu belirten Gezen, son zamanlarda Dündar'ın üzerinde bir baskı oluşturulmaya çalışıldığına değindi. Gezen, "Ona derin sevgi ve saygı besliyorum. Son zamanlarda üzerine fazla gidildiği kanısındayım. Yalnız güneş balçıkla sıvanmaz. Uğur Dündar gibiler kolay kolay yıpranabilecek insanlar değildirler" diye konuştu.

Dündar'ın geçmişte de önemli badireler atlattığını ifade eden Müjdat Gezen, "Uğur Dündar'ın arkasında inanılmaz bir potansiyel var. Ona inananlar, ona sevgi saygı duyanlar. Bu yapılanları şiddetle kınıyorum. Günlerdir üzerinde yapılmakta olan baskıları, spekülasyonları yapanların da utanç duymaları gerektiğine inanıyorum. Bunu öyle bir platforma çekmenin çok kolay olacağını sanmıyorum. Çok düzgün bir adamdır" dedi.
Televizyon Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2009, 12:51
banner218