banner339
banner274

Mağduru kullanan zavallılar

Yeşim Salkım, kokain kullandığı gerekçesiyle tutuklanan Deniz Seki'yi ziyaret etmek için çaba gösteren bazı sanatçıları kendi reklamlarını yapmakla suçladı.

Mağduru kullanan zavallılar
banner401
banner427

Salkım, "Bence bu kişiler sadece mağduru kullanarak kendilerini gündemde tutmaya çalışan zavallılar" diyerek yeni bir polemiğin fitilini ateşlemiş oldu.

İmza toplayalım
Salkım, ünlü sanatçıların Deniz Seki üzerinden reklam yapmaya çalışmalarına bir anlam veremediğini söyledi ve sözlerine şöyle devam etti: "Deniz çok sevdiğim ve çalışmalarına değer verdiğim bir arkadaşımdır. Ancak, herkes biliyor ki soyadı tutmadığı sürece cezaevinde ziyaret mümkün olamaz. Varsayalım ki, özel izinle ziyaret edildi, bunu afişe etmenin bir anlamı yok. Bence bu kişiler sadece mağduru kullanarak kendilerini gündemde tutmaya çalışan zavallılar. Boşuna dememişler, 'yapılan ibadetin gizlisi makbuldür' diye. Amaç destek vermekse o zaman tüm sanatçılar birleşip imza toplayalım, Adalet Bakanlığı'ndan bir defaya mahsuben Deniz Seki'nin affını isteyelim..." Yeşim Salkım'ın bu sözleriyle yıllardır küs olduğu Gülben Ergen'i hedef alıp almadığı merak konusu oldu. Geçen hafta gazetelerde Gülben Ergen'in özel izinle Deniz Seki'yi ziyaret ettiği haberleri yayımlanmıştı.

Sabah

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2009, 14:33
banner218