banner116

İzel'den 250 bin euroluk yatırım

Müzik dünyasının sevilen ismi İzel'in iki yıl sonra müzik piyasasına dönmesi yapımcısı Polat Yağcı'ya pahalıya mal oldu.

İzel'den 250 bin euroluk yatırım
banner94
banner26

Ünlü yapımcının albüm çalışmaları için toplam 250 bin Euro ödediği belirtildi.

Güçlü yorumuyla milyonların beğenisini kazanan şarkıcı İzel, İki yıl aradan sonra müzik dünyasına geri dönüş yapmaya hazırlanıyor. Önümüzde ki haftalarda 'Aşk en büyüktür her zaman' isimli yeni albümüyle hayranlarının karşısına çıkacak olan sanatçıya en büyük destek yapımcısı Polat Yağcı'dan geldi. Yağcı, 2012 yılının en hiti olacak dediği albüm için toplam 250 bin Euro harcadı.

STÜDYO BEDELİ 80 BİN TL

Albümde yer alan 'Drakula' şarkısı için kesenin ağzını açan ünlü yapımcı, şarkıların en iyi hale gelmesi için tüm çalışmaları Londro'da yaptırdı. İzel'in albüm için çok çalıştığı belirtilen Polat, albümün tamamlandığı stüdyoya bedel olarak tam 80 bin Euro ödedi.

MENAJERLİK HAKLARINI ALDI

Türkiye'de hiçbir stüdyo kullanmayan yapımcı, aynı zamanda şarkıcının 6 ay Londra'da kalması için tahsis edilen lüks süit odanın parasını da karşıladı. Bu kadar yatırımın üzerine İzel'in tüm menajerlik haklarını da elinde bulunduran yapımcı, hayranların merakla beklediği albüm için yaklaşık 600 bin TL yatırmış oldu.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2012, 19:02
banner118