banner339
banner274

İki yıldız küs mü?

Kıvanç Tatlıtuğ ile Tolgahan Sayışman'ın aralarının bozuk olduğu söyleniyor. İkilinin geçtiğimiz akşam karşılaştığı mekânda birbirlerine selam vermediği iddia edildi.

İki yıldız küs mü?
banner341

Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olan Kıvanç Tatlıtuğ ile aynı yarışmada ikinci olan Tolgahan Sayışman hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Kuzey ve Güney'in yıldızı Kuzey'i Tatlıtuğ ve Lale Devri'nin Çınar'ı Sayışman'ın aralarının bozuk olduğu öne sürüldü.

Habertürk'te yer alan habere göre, ikili geçtiğimiz akşam Gayrettepe'de bulunan Masquerade isimli mekânda karşılaştılar ve birbirlerine selam vermediler. Kuzey ve Güney'in Yapımcısı Kerem Çatay ve aynı dizinin oyuncusu Rıza Kocaoğlu ile mekânda eğlenen Tatlıtuğ mekânı arka kapıdan çıkarak terk etti. Tolgahan Sayışman ise yakın arkadaşı futbolcu Uğur Boral'la birlikteydi.

İddiaya göre ikili mekânda birbirine selam bile vermedi. İkili mekândan çıkarken konuyla ilgili bir açıklamada bulunmadı.

İki karizmatik oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ile Tolgahan Sayışman’ın 8 yıl önce çekilen ve internete düşen makyajlı fotoğrafları şaşırtmış ve gündemi sallamıştı.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2012, 13:42
banner218

banner344

banner343

google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k