banner83

Herkesi ağlattı

'Var mısın Yok musun'da yarışan Emel'in dramı stüdyodakileri gözyaşlarına boğdu Yarışmada kazandığı 55 bin TL kazanan Emel, hüzünlü hayat hikayesini anlattı.

Herkesi ağlattı
banner94
banner26

banner103
2 yaşındayken babası tarafından terkedilen ve vefat eden dedesinden gelen 350 TL maaş ile geçinmeye çalışan Emel, engelli annesine olan sevgilisini anlattığı mektubu okuyunca stüdyoda bulunan herkes duygulandı.
İşte o mektup: "Bana hayat veren tek kaynağım. Yani sen ceanım annem. İyi ki senin gibi bir güneşe sahibim. Sana ömrümden ömür vermek isterim. Beni bu halinle doğurup bu yaşlara getirdin. Ve hep yan yana el ele verip tüm zorlukları yendik. Daima birbirimizden güç aldık. Beni hiç yalnız bırakmadın. Sen benim gözümün nurusun. Bu zamanda tutunacağım hiçbir dal yok senden başka. Eğer sana layık olmadıysam beni affet. Seni ömrüm kadar seviyorum. Sen canım kadar değerlisin. Ömrüm oldukça seni başımın üstünde tutacağım. Sen her şeyin en iyisine eh güzeline layıksın. Sen benim annem olduğun için övünüyorum. Benim candan öte canımsın. Sana hep layık olacağım."

Hürriyet

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2009, 14:15

banner102