banner4
banner23

Eski eşi Bobby Brown'a tepkiler büyüyor

Tüm dünya Whitney Houston’ın ölümüyle sarsılırken Houston'ın hayranları efsane ismin ölümünden 2007'de boşandığı eşi Bobby Brown sorumlu tutuyor.

Eski eşi Bobby Brown'a tepkiler büyüyor
banner8

 

 

Bobby Brown eski eşi Whitney Houston’ın ölüm haberini Missipi’de çıktığı sahnede aldı. Aldığı bu haber sonrası sahnede fenalık geçiren Brown, apar topar sahneden indirildi. Daha sonra gazetecilere yaptığı açıklamada ise çok üzgün olduğunu ve durmadan ağladığını söyledi.

Fakat her şeye rağmen Houston’ın hayranları yaklaşık 15 yıl evli kalan Bobby Brown’un, ünlü sanatçıyı uyuşturucu ve alkole bağımlı hale getirdiği bilindiğinden, ünlü yıldızın ölümünden Brown sorumlu tutuyor. Özellikle sosyal medya da Bobby Brown'a tepkiler giderek büyüyor.

UYUŞTURUCUYLA TANIŞTI

Ünlü şarkıcı Whitney Houston'ın özel hayatındaki ve kariyerindeki dönüm noktası belki de Bobby Brown'la yaptığı evlilik oldu. Houston’la yaklaşık 15 yıl evli kaldığı Brown'la çalkantılı bir evlilik geçirdi. 2007'de boşandığı eski eşi Bobby Brown'la yaptığı çalkantılı evlilik ve uyuşturucu bağımlılığı yüzünden zor günler geçirdi. Houston’la yaklaşık 15 yıl evli kalan Bobby Brown’un, ünlü sanatçıyı uyuşturucu ve alkole bağımlı hale getirdiği bilindiğinden, ünlü yıldızın ölümünden Brown sorumlu tutuldu.

EŞİNDEN DAYAK YEDİ

Atlanta kentinin banliyösünde oturan Houston, önceki gece güvenlik görevlilerini arayıp, kocasının kendisine şiddet uyguladığını söyledi. Ünlü çiftin evine giden polis, şarkıcıyı hırpalanmış bir halde buldu. Üst dudağında kesik ve yanağında çürük izlerine rastlanan Houston, apar topar hastaneye götürüldü

Houston’la yaklaşık 15 yıl evli kalan Bobby Brown’un, ünlü sanatçıyı uyuşturucu ve alkole bağımlı hale getirdiği bilindiğinden, ünlü yıldızın ölümünden Brown sorumlu tutuldu./_np/8293/15788293.jpg

KIZI İNTİHARA KALKIŞTI

Boşanmalarından bir yıl sonra Atlanta'da amcasının yanında yaşayan Whitney Houston'un15 yaşındaki kızı Bobbi Kristina, kendisini ziyarete giden annesi Houston'u önce bıçaklamaya kalkıştı ardından bileklerini keserek intihara teşebbüs etmişti.  Genç kızın, Kaliforniya'da annesiyle yaşamak istediği ancak reddedildiği için isyan ettiği açıklandı.

Bu sabah ünlü sanatçı Whitney Houston’ın ölümüyle sarsılan dünyada, hedefler bir anda eski eşe yöneldi. 

hürriyet

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2012, 13:30