banner116
banner92

Cici anneyi çok sevdi

Emre Kınay, Esra Akkaya’nın ajans partisine kızı Duru ve oyuncu sevgilisi ile birlikte katıldı

Cici anneyi çok sevdi
banner94
banner26

Emre Kınay, Esra Akkaya"nın ajans partisine kızı Duru ve iki aydır birlikte olduğu oyuncu şahika Koldemir ile birlikte katıldı.

Kendini sevdirdi

Sihirli Anahtar Cast Ajansı"nın partisi, birçok ünlüyü bir araya getirdi. Partinin konukları arasında Emre Kınay da vardı. Kınay kutlamaya Emine Ün"le evliliğinden dünyaya gelen kızı Duru ve kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi şahika Koldemir ile katıldı. “Sensiz Yaşayamam”ın setinde tanıştığı Kınay"la iki aydır beraber olan Koldemir"in, Duru"ya da kendini sevdirdiği gözden kaçmadı.

Aramız çok iyi

Parti boyunca küçük Duru"yu kucağından indirmeyen şahika Koldemir, beraberliğiyle ilgili sorulara “Emre"yle iki aylık bir ilişkimiz var. Çok mutluyuz. Duru"yla da aram çok iyi” diye yanıt verdi. Onun Duru ile samimiyeti, ilişkinin kısa sürede ciddiyet kazandığı, hatta yakında bir nikah haberi duyulabileceği şeklinde yorumlandı.

Ne kadar güzel bir fotoğraf

Emine Ün, kızı Duru ile Şahika Koldemir"in yakınlığı hakkında şu yorumu yaptı: “Ne güzel fotoğraf, ne güzel manzara. Çok mutlu oldum, çünkü benim için öncelikle kızımın psikolojisi önemli. Demek Duru mutlu, keyifli, ne güzel... Benim kalkıp bu görüntüye ters bir şey söylemem imkansız” dedi.(Hürriyet

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2010, 10:50
banner118