banner4
banner23

Bülent Ersoy, canlı yayında Beyaz ve Nev'e zor anlar yaşattı

Kanal D’de yayınlanan Beyaz Show programına telefon ile bağlanan Bülent Ersoy, canlı yayında Beyaz ve Nev'e zor anlar yaşattı.

Bülent Ersoy, canlı yayında Beyaz ve Nev'e zor anlar yaşattı
banner19

Nev'in alaturka potpurisi performansının ardından canlı yayına telefon ile bağlanan diva Bülent Ersoy, Nev'e sorduğu sorularla ikiliye ecel terleri döktürdü. Bülent Ersoy, ısrarla Nev'in bu işin eğitimini alıp almadığını öğrenmeye çalıştı.Bunun üzerine şarkıcı Nev, vereceği cevaba karşılık Bülent Ersoy’un kötü bir yorumda bulunacağını düşünerek soruyu yanıtlamadı.Ersoy, sorduğu soruya cevap almak için konuyu diretmeye devam etti.Fakat Beyaz ve Nev soruyu duymazdan gelerek yanıt vermemeye devam ettiler.

RAHAT BİR NEFES ALDILAR

Ancak Bülent Ersoy, programın ilerleyen dakikalarında Nev'i övmeye başlayınca Beyaz ve Nev rahat bir nefes aldı.Ünlü Şovmen Beyaz, "Yarabbim sana şükürler olsun.Bülent Hanım, keşke bu söylediklerinizi başta söyleseydiniz, çocuk eridi gitti burada" diyerek ortamı iyice yumuşattı ve gülüşmelere yol açtı.

Telefon görüşmesinin bitmesinin ardından Nev ve Beyaz, derin ‘Ohhh’ çekerek kötü bir şey olmaması ve gerginlik yaşanmaması ile rahatladılar.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2012, 12:54