banner339
banner274

Bir çanta dolusu Jennifer

Latin müziğin en ünlü seslerinden Jennifer Lopez, ünlü bir çanta markası olan Samantha Thavasa'nın tanıtımı için Tokyo'ya gitti.

Bir çanta dolusu Jennifer
banner401
banner427

Kırmıız halıda tuvaletlerle yürümeye alışkın olan 39 yaşındaki şarkıcı Jennifer Lopez, Japonya'nın başkenti Tokyo'ya bir çanta markasının tanıtımı için bu defa pembe halıda, sportif kıyafetleriyle göz kamaştırdı.

Tokyolu hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan şarkıcı, yeni bir albümden bahsetmezken yeni imajıyla bambaşka bir Jennifer'ı gözler önüne serdi. Saç rengini değiştirip açık renge boyatan, doğumdan sonra kısa zamanda kilo veren Lopez, tanıtımdan fırsat kalan zamanlarda alışveriş yapmayı tercih etti.

Markanın reklam kampanyasında da yer alacak olan güzel şarkıcı, çevresini saran yaklaşık 100 hayranına öğütler vermekten de geri kalmadı. 'Güzel görünmek için kendine dürüst ol yeter' diyen Lopez, genç görünmenin sırrını da mutlu olmaya bağladı.

Samantha Thavasa çantalarının daha önceki reklam kampanyalarında Victoria Beckham, Penelope ile Monica Cruz, Beyonce, Solange Knowles, Paris ve Nicky Hilton gibi pek çok ünlü isim yer almıştı.

GAZETEPORT

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2009, 15:39
banner218