banner4

'Beyazshow'da...

TRT’nin Türk Halk Müziği sanatçısı Sevcan Orhan’ın Beyaz Show’a kazandırdığı reyting, geçtiğimiz aylarda programa konuk olan Carmen Electra’nın reytingini fena solladı.

'Beyazshow'da...
banner8

Şovmen Beyazıt Öztürk, Türkiye"nin ve dünyanın bir çok ünlü ismini programına konuk ederek yakalayamadığı reytingi, TRT sanatçılarını ağırladığı son programla yakaladı. Beyaz Show, 200 bin dolar karşılığında ülkemize getirdiği Hollywood yıldızı, ünlü manken ve oyuncu Carmen Electra ile yer aldığı reyting sıralamasının iki kat üstüne TRT sanatçıları Ümit Tokcan ve Sevcan Orhan sayesinde çıktı. Electra"nın konuk olduğu program AB kategorisinde 3.9 reyting 14 share almış ve reyting sıralamasında ancak 13. olabilmişti. TRT sanatçılarının katıldığı Beyaz Show ise yine AB grubunda 6.2 reyting ve 25.55 share ile sıralamada yaklaşık iki kat yükselerek yedinci oldu.

SPONSORLAGELDİ
Beyaz Show"a konuk olmak için ülkemize gelen Carmen Electra"nın 200 bin dolarlık ücreti sponsor Ağaoğlu İnşaat tarafından karşılanmıştı. Özel kanallara konuk olmaları yeni bir yasal düzenlemeyle serbest bırakılan TRT sanatçıları için ise kuruma sadece 1000 TL"lik bir ücret yatırıldı. Böylelikle Beyazıt Öztürk, hem reytinglerde yükseldi, hem de bütçesini zorlamamış oldu.

H2

Güncelleme Tarihi: 21 Nisan 2009, 13:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER