banner339
banner313

Berrak'la işler çok iyi

Sinema-televizyon dünyasında bir sürpriz aşk daha doğdu.

Berrak'la işler çok iyi
banner401
banner427

Ortak arkadaşları sayesinde tanışıp yakınlaşan Berrak Tüzünataç ile Nejat ışler, önceki akşam Taksim"deki bir barda samimi şekilde eğlenirken görüldü.

Yolları Cihangir"de kesişti

“Elveda Rumeli”nin Vahide"si Berrak Tüzünataç, dizi heyecanına bir de yeni aşk heyecanı ekledi. Uzun zamandır özel hayatıyla gündeme gelmeyen Tüzünataç, kalbini Nejat ışler"e kaptırdı. Bir süre önce “Elveda Rumeli” kadrosuna katılacağı açıklanan, ancak film çalışmalarından dolayı bu kararından vazgeçmek zorunda kalan ışler ile Tüzünataç"ın yolu, dizinin çekildiği Makedonya"da değil, Cihan-gir"de kesişti.

Görülmekten çekinmiyorlar

Her ikisi de Cihangir tutkunu olan, semtteki mekanlarda sık sık karşılaşan ikili, iddialara göre ortak bir arkadaşları sayesinde bir araya geldi. Ve arkadaşlıkları çok geçmeden aşka dönüştü. Geçtiğimiz günlerde White Mill"de baş başa bira içip eğlenirken görülen çift, önceki akşam ise Taksim"deki Mask Bar"daydı. Dakikalar geçtikçe daha da yakınlaşan, bir ara dudak dudağa görülen çiftin rahatlığı, bu ilişkiyi gizleme gereği duymadıkları şeklinde yorumlandı.


Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2009, 08:19
banner218