banner339
banner313

Avcılar ve Başakşehir’den Daire Satın Almak

Avcılar ve Başakşehir’den Daire Satın Almak
banner504

Ülkemizin ekonomik açıdan en zengin şehri İstanbul, yerli ve yabancı gayrimenkul yatırımcıları için en iyi seçeneklerden birisidir. Yıl boyunca harika iklimi, turistler için hareketli gece hayatı ve tarihi mekanlarında büyük hizmetin tadını çıkarmanın yanı sıra en iyi alışveriş fırsatlarını sunan büyük bir şehir olarak tüm dünyada biliniyor.

Satılık ev ve rezidans almak için her türlü gayrimenkulü İstanbul'un ormana, sahile, denize yakın, şehrin göbeğinde muhteşem doğa ile iç içe muhteşem yerlerinde bulabilirsiniz. İstanbul'un büyük şehri son birkaç yılda büyük değişiklikler gördü ve bu değişiklikler artık birçok bölge ve mahallede, evlerde, alışveriş merkezlerinde, okullarda ve hastanelerde görülüyor. Bu değişiklikler şehre şaşırtıcı yeni özellikler ve özel bir görünüm kazandırıyor.

İstanbul'un hızla büyüyen çok kültürlü nüfusu ve kalabalığı ile uğraşmak biraz zor olabilir ama yine de yeni lüks evler arayan birçok yabancı gayrimenkul yatırımcısı var.

İstanbul satılık daire denince Avcılar ve Başakşehir ev satın almak için akla ilk gelen ilçeler arasında. Avcılar, Marmara Denizi kıyılarına ve halihazırda Marmara Denizi'ni Karadeniz'e bağlayan yeni Kanal İstanbul projesinin giriş noktası olacak Küçükçekmece Gölü'ne çok yakın konumda bulunan ikinci Boğaz olarak adlandırılıyor. İlerleyen yıllarda İstanbul Kanal’ı manzaralı kiralık villalar da talep görmeye başlayacaktır.

Avcılar'dan alacağınız bir dairede oturmak, Kanal İstanbul projesine yakın prestijli bir alanda yatırım yapmak demek. Yıllık kira getirisi çok yüksek olan konutları satın almak isteyen çok sayıda gayrimenkul yatırımcısı bulunmaktadır. Bölge, kanal açıldıktan sonra birçok kişinin ve beyaz yakalı işçinin, doktorların, hemşirelerin, öğretmenlerin, öğrencilerin ve daha fazla turistin ziyaret edeceği bölgelerden biri olması bekleniyor.

Başakşehir, Büyükçekmece Gölü'nün doğusunda ve Küçükçekmece Gölü'nün biraz kuzeyinde yer alan, yeni İstanbul havalimanına ulaşım için ideal ve modern konut projeleriyle şehri çok daha değerli kılan harika bir yeşil alan ve şehrin yükselen ilçesidir.

Başakşehir hala büyüyor ve konut fiyatları hala çok cazip ve bölge, tamamlanan fiyatların çok kısa sürede kira getirisi ile büyük sermaye değerleme rakamları sunacağını bilerek inşaat halindeki konut projeleri satın alan birçok yatırımcı gördü.

Gelişmekte olan bir bölge olmasına rağmen, bölgede sürekli genişleyen toplu taşıma sistemi ile bölgenin geleceği için hastaneler, okullar ve alışveriş merkezleri planlamış. Şehrin merkezine kolay erişim, emlak yatırımcıları ve yerel sakinler, şehre günün yoğun saatlerinde seyahat etmek için gereksiz, bölge zaten büyük otoyol bağlantıları ile de şehir bağlantıları sunmakta.

İstanbul cazibe merkezi olmaya devam ederken son yıllarda özellikle turizm bölgeleriyle öne çıkan Antalya, Muğla ve İzmir satılık daire yatırımları da dikkat çekmektedir.

banner218