banner313

Aşkın ilk fotoğrafı

Ünlü şovmen Beyaz, yaklaşık bir aydır aşk yaşadığı Acun Ilıcalı'nın sunucusu Tanem Sivar'la ilk kez Milliyet objektifine yakalandı.

Aşkın ilk fotoğrafı

Magazin basınının peşinde olduğu çift, ilişkilerini gözlerden uzak yaşamak istediği için geçen hafta Bodrum tatillerinde bile tekneden dışarı çıkmamıştı.

Çift dün akşam üzeri önce Rumelihisarı'na araçlarını park etti, daha sona tekneyle Anadolu yakasına geçerek Kanlıca sahilindeki Uskumru Balık Restaurant'ına gitti. Çok neşeli olan Beyaz, Sivar'ın tekneden inerken tuttuğu elini restorana girene kadar da bırakmadı.

Yıllar sonra ilk kez bir beraberlik yaşadığını itiraf eden, "Çok mutlu ve keyifliyim" diyen Beyaz, sevgilisiyle rakı - balık keyfi yaptı. Akşam güneş batarken rakılarını yudumlayıp sohbet eden çiftten Beyaz'ın tedirgin hali dikkat çekti. Tanem Sivar ise sohbet sırasında sevgilisini dikkatle dinledi. Beyaz, annesi Nurten Öztürk'ün de onayladığı beraberliğini nikah masasına taşımayı planlıyor.

Beyaz, gece yarısı Avrupa Yakası'na geçti. Gece bitiminde mekandan yine tekneyle ayrılan ünlü şovmen Rumelihisarı'nda bir otoparkta bulunan aracına ilerlediği esnada flaşların patlaması ile tedirgin oldu.

Beyaz, görüntülenmekten kurtulamayacağını fark edince çareyi sevgilisinin elinden tutarak diğer gazetecilere de poz vermekte buldu.

Milliyet

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2010, 12:53
banner218
google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k