banner313

20 yıl sonra!

İlk kez başörtüsüz ve peruksuz katıldığı düğünde Necla Nazır: “Artık beni böyle göreceksiniz, çünkü...”

20 yıl sonra!

Ferdi Tayfur"un 30 yıllık eski hayat arkadaşı Necla Nazır kızı Tuğçe ile birlikte katıldığı düğünde görenleri şaşırttı. Nazır"ın türbanlı olduğunu bilen davetliler, sarı saçlarının peruk olabileceğini düşündü. Ancak Nazır, saçlarının peruk olmadığını belirterek “Artık beni böyle göreceksiniz. Yakında bir diziye başlıyorum” dedi.


Başını yeniden açmasının uzun bir süreç içerisinde gerçekleştiğini belirten Nazır “Etrafımdakiler bu halime alıştı, siz de alışın. Çünkü işim için böyleyim. Yakında Şükrü Afşar"ın yapımcısı olduğu bir diziye başlıyorum. Yıllar sonra özel bir kanalda dizi yapacağım” dedi. Necla Nazır daha önce yaptığı bir röportajda “Ekmek parası için başımı açabilirim. Uzun zamandır bu yüzden özel kanallardan oyunculuk teklifi alamıyorum” demişti.

Nazır"ın Ferdi Tayfur"dan olan kızı Tuğçe ise Joker isimli grubuyla çıkaracağı albümünde babasıyla da düet yapacağını açıkladı. Gazetecilerin “Albümün çıkış parçası "Uslanmayan Adam" şarkısında bir yerlere gönderme mi var?” sorusu üzerine araya girip gülümseyen Necla Nazır, “Kimseye gönderme yok. Beyefendiler üzerlerine alınırlarsa bunu bilemeyiz” sözleriyle adını vermediği eski hayat arkadaşı Ferdi Tayfur"a atıfta bulundu.

Vatan

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2010, 12:32
banner218
google-site-verification=XM_gwNkBaKM19LDHoKaTOmBzvkdlKwOdKMcUtov1R-k