• BIST 109.166
 • Altın 153,787
 • Dolar 3,8247
 • Euro 4,5082

  EKODOSD'a teşekkür plaketi

  02.08.2008 08:42
  Kuşadası Eko Sistemi Koruma ve Doğa Sevenler Derneği, çalışmalarından dolayı Ticaret Odası'nca ödüllendirildi.
  EKODOSDa teşekkür plaketi
  EKODOSD'a teşekkür plaketi EKODOSD'a teşekkür plaketi EKODOSD'a teşekkür plaketi

  Kuşadası Eko Sistemi Koruma ve Doğa Sevenler Derneği(EKODOSD), ekolojik sistemin korunmasına yönelik çalışmalarından dolayı Kuşadası Ticaret Odası tarafından teşekkür belgesi ile ödüllendirildi.
  Son dönemde çevre ve doğanın korunması için yaptığı başarılı çalışmalarla dikkat çeken EKODOSD, ekolojik dengenin bozulmaması için de bir çok önemli projeye imza atmıştı. Kuşadası"nın yanı sıra, Aydın"ın ilçeleri ile Ege Bölgesi"ndeki doğal değerlere sahip çıkılması için hem pratik hem de teorik bir çok proje geliştiren EKODOSD"un çalışmalarını değerlendiren Kuşadası Ticaret Odası Yönetim Kurulu, bu doğa dostu derneğin desteklenmesi ve teşekkür belgesi ile ödüllendirilmesi kararı aldı.
  Kuşadası Ticaret Odası"nın aylık olağan Meclis Toplantısı"na davet edilen EKODOSD Başkanı Bahattin Sürücü"ye teşekkür belgesi Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan ve Kuşadası Ticaret Odası Meclis Başkanı Mehmet Oğuz Kabaçam tarafından verildi. Kuşadası Ticaret Odası Başkanı Serdar Akdoğan, EKODOSD"un sadece Kuşadası ile sınırlı kalmayıp, Aydın ve Ege Bölgesi"nde çevre, doğa ve hayvanların korunmasına yönelik tüm Türkiye"ye örnek çalışmalar yaptığını belirterek, bu çalışmalarından dolayı EKODOSD Başkanı Bahattin Sürücü"yü ve dernek üyelerini kutladı. Kuşadası Ticaret Odası Meclis Toplantısı sırasında bir konuşma yapan EKODOSD Başkanı Bahattin Sürücü de yaptıkları çalışmalar konusu Kuşadası Ticaret Odası Meclis Üyeleri"ne sunum yaptı ve kendilerine verilen ödülden dolayı da teşekkür etti.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim