• BIST 109.330
 • Altın 155,894
 • Dolar 3,8638
 • Euro 4,5501

  Eğitim-Bir-Sen'de yeni vizyon

  07.02.2009 08:52
  Eğitim-Bir-Sen Nazilli Temsilciliği yeni vizyonu ile basına tanıtıldı.
  Eğitim-Bir-Sende yeni vizyon
  Eğitim-Bir-Sen'de yeni vizyon Eğitim-Bir-Sen'de yeni vizyon Eğitim-Bir-Sen'de yeni vizyon

  Nazilli"de görev yapan yerel ve yaygın basın mensupları ile bir araya gelen sendika üyeleri yeni yönetim kurulunu tanıtarak yepyeni bir vizyonla ilkeli bir çalışma içerisinde olacaklarını duyurdular.
  Sendikanın yeni Nazilli Temsilcisi Zekeriya Arak başta olmak üzere Eğitim-Bir-Sen Aydın Şube Teşkilatlanma Sekreteri Nadir Coşkun, Nazilli Memur-Sen Temsilcisi ve Sağlık-Sen Nazilli Şube Başkanı Hasan Gürbüz ve yönetim kurulu üyeleri basın açıklamasına katıldılar. Burada kısa bir konuşma yapan Eğitim-Bir-Sen Aydın Şube Teşkilatlanma Sekreteri Nadir Coşkun, Memur-Sen Konfederasyonu"na bağlı olarak Aydın"da 11, Nazilli"de ise 6 sendika kolu şeklinde faaliyetlerini sürdürdüklerini ifade etti.
  Toplantıda 20 Ocak 2009 tarihinde Eğitim-Bir-Sen Nazilli İlçe Temsilciliğinin yeni yönetiminin Zekeriya Arak başkanlığında göreve getirildiği açıklandı. Nazilli Memur-Sen Temsilcisi ve Sağlık-Sen Nazilli Şube Başkanı Hasan Gürbüz de yaptığı konuşmada yıllardır özlenen bir birleşmenin gerçekleştirildiğini ve etkili, yetkili olmak için çok çalışacaklarının altını çizdi. Basın toplantısında son konuşmayı yapan Eğitim-Bir-Sen Nazilli Temsilcisi Zekeriya Arak, ilkelerinin güçlüyü haklı değil, haklıyı güçlü kılmak olduğunu ifade ederek “Sendikamızın ilkeleri doğrultusunda birleştirici ve bütünleştirici olmak ve sendikamızı daha ileriye götürebilmek amacıyla bayrağı devraldık. Biz, daha katılımcı bir yönetim anlayışı sergileyip tüm üyelerimizi birlik ve beraberlik içerisinde kucaklayacağız. Bütün üyelerimiz bizim için değerlidir ve o değerlilik duygusunu yapacağımız işlerle göstereceğiz. Nazilli"deki Memur-Sen Konfederasyonu"na bağlı temsilcilikleri aynı çatı altında toplayarak, güçlü, etkili ve yetkili sendika olma yolunda ilk adımı attık. Hedefimiz; Eğitim-Bir-Sen"i Nazilli"de eğitim, öğretim ve bilim hizmet kolunun en büyük sendikası yapmaktır. Kamu görevlilerinin sendikal örgütlenme hakkının kazanmasının tartışılmaz öncüsü olan kurucumuz Mehmet Akif İnan"ın çizgisinden sapmadan toplu sözleşmeli ve grevli kamu çalışanları hakları için yolumuza devam edeceğiz. Sendikamızın ülkemizde ve Nazilli"de kurulup teşkilatlanmasında ve bu duruma getirilmesinde emeği geçen bütün sendika yöneticilerimize ve üyelerimize teşekkür ediyoruz. Yeni Nazilli Eğitim-Bir-Sen Yönetim Kurulu ve ekibimiz olarak Nazilli"nin eğitimi ve yönetimine, çalışma ve projelerimizle önemli katkılarda bulunacağız” dedi.


  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim