• BIST 108.153
 • Altın 153,903
 • Dolar 3,8325
 • Euro 4,5073

  Efe'ye profesyonel destek

  06.01.2009 19:00
  Türkiye’de profesyonel anlamda kulüp yönetimi eğitimi alan ender insanlardan birisi olan Mehmet Kırkpınar, Aydınspor Başkan Danışmanlığına getirildi.
  Efeye profesyonel destek
  Efe'ye profesyonel destek Efe'ye profesyonel destek Efe'ye profesyonel destek

  Aydınspor 2. Başkanı Erdem Özcan, Aydınspor Hüseyin Aksu Tesisleri"nde düzenlenen basın toplantısında Kırkpınar"ı Aydınspor camiasına tabıttı.
  Toplantıda konuşan 2. Başkan Erdem Özcan, Aydınspor Yönetim Kurulu"nun aldığı karar gereğinde Mehmet Kırkpınar"ın Aydınspor Başkanı Naci Yeşilyurt"un danışmanlığına getirildiğini söyledi. Aydınspor yönetiminin Kırkpınar"dan hem teknik hem de finansman yönünden danışmanlık hizmeti alacağını belirten Özcan, “Mehmet Kırkpınar"ı daha önceden de tanıyorduk. Aydınspor"un içinde bulunduğu durumu iyi bildiği için gönüllü olarak bu işe talip oldu. Bizden hizmeti karşısında herhangi bir ücret talep etmedi. Kendisinin bilgi birikiminden çok faydalanacağımızı düşünüyorum. Aydın"da yaşanan haber kirliliği sorununun da bu sayede çözüme kavuşabileceğini düşünüyorum” dedi.
  Aydınspor"a faydalı olabilmek için bu göreve talip olduğunu açıklayan Mehmet Kırkpınar da, kulübe katkı sağlayabileceğine inandığı projeleri olduğundan söz etti. Danışmanlık konusunda TFF"nin düzenlediği eğitim seminerlerine katıldığını ve lisans eğitimini tamamladığını anımsatan Kırkpınar, “Bilgi birikimlerimi takıma faydalı olabilmek için kullanmak istiyorum. Aydınspor için çok büyük fedakarlıklar yapan çok değerli bir yönetim var. Bende bu yönetime finansman anlamında yardımcı olabilmek için buradayım. Aydınspor"da mevcut kadronun iskeletinin korunmuş olması önemli. Kadroya yapılacak destekler ile istenilen noktalara ulaşabileceğini düşünüyorum. Aydınspor"un zengin yönetici, valilik ve belediyeden para bekleyen bir görünümden kurtarılması gerekiyor. Bunun için bende gece gündüz farkı gözetmeksizin var gücümle çalışmaların içerisinde yer alacağım” diye konuştu.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim