Efeler Belediyesi, ilçe sakinlerinin talep ve önerilerini daha hızlı yerine getirmek amacıyla hizmete sunduğu ihbar hattının numarasını güncelledi.

Efeler Belediyesi; beklentiler, tavsiyeler ve çözüme kavuşturulması istenen problemler hakkında vatandaşlarla hızlı ve kesintisiz bir iletişim kurmak için Whatsapp ihbar hattını oldukça etkin bir şekilde kullanıyor. Efeler halkından gelen istekler, alanında uzman kişiler tarafından sonra değerlendirildikten sonra ilgili birimlere aktarılıyor. Ekipler, gerekli çalışmaları en kısa ve en etkin şekilde yaparak ilçe sakinlerinin hayat konforunu yükseltiyor.

Aydın’da biri bebek 4 kişinin yaralandığı kazanın görüntüleri ortaya çıktı Aydın’da biri bebek 4 kişinin yaralandığı kazanın görüntüleri ortaya çıktı

Bu açıdan oldukça önemli bir yere sahip olan Efeler Belediyesi Whatsapp ihbar hattında güncelleme yapıldı. Adeta köprü görevini üstlenen uygulamanın yeni numarası 0530 043 09 09 oldu. Aydın’ın plaka kodu olan 09’u içinde barındıran yeni numara kentle daha bağlantılı hale getirildi.