• BIST 108.434
 • Altın 151,491
 • Dolar 3,6580
 • Euro 4,3309

  Efeler Ülkücü İşçiler Derneği'nde yeni dönem

  10.08.2017 10:56
  Aydın Ülkücü İşçiler Derneği Efeler İlçe Başkanlığının kısa süre önce açılışı yapılmış ve Efeler İlçe Başkanlığına Ayhan Uluğ getirilmişti. Ülkücü İşçiler Derneği Efeler İlçe Başkanlığı’nın dün yaptığı açıklamaya göre daha iyi hizmet verebilmek adına Aydın Efeler İlçe Başkanlığına Serhan Avşar’ın getirildiği öğrenildi.
  Efeler Ülkücü İşçiler Derneği'nde yeni dönem
  Efeler Ülkücü İşçiler Derneği'nde yeni dönem Efeler Ülkücü İşçiler Derneği'nde yeni dönem Efeler Ülkücü İşçiler Derneği'nde yeni dönem

  Atamayı yapan İl Başkanı Mesut Gümüş, “Bugüne kadar yapılan hizmetlerin daha da geliştirilip çoğaltılması adına Serhan Avşar’a başarılar dilerim. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin ve Ülkücü İşçiler Derneği Genel Başkanı Hakan Kandemir'in direktifleri ve talimatları doğrultusunda her zaman işçi kardeşlerimizin yanında olacağız” dedi.

  SERHAN AVŞAR: DİK BAŞ, TOK KARIN, MUTLU YARIN SLOGANIYLA HAREKET  EDECEĞİZ

  Aydın Ülkücü İşçiler Derneği Efeler İlçe Başkanı Serhan Avşar, “Öncelikle bizleri bu kutlu göreve layık gören Aydın İl Başkanımız Mesut Gümüş, Ege Bölge Başkanımız Salih İrdem ve Genel Başkanımız Hakan Kandemir Bey'e teşekkürlerimi sunarım. Bu kutlu görevde her daim yanımda bulunacaklarına emin olduğum hepsi birbirinden kıymetli yönetim kurulu arkadaşlarım, değerli dava arkadaşlarım ve siz değerli gönüldaşlarımızdan aldığımız destekle şerefli ve haysiyetli bir şekilde yerine getireceğimizden kuşkunuz olmasın. Dik baş, tok karın, mutlu yarın sloganından hareketle işçi kardeşlerimizin karşılaştıkları her türlü güçlükte yanlarında olmak, yardımlaşma ve dayanışmalarını sağlamak, tüm sıkıntılarını birlikte aşmak için canla başla çalışacağız. Son olarak Peygamber Efendimiz (s.a.v.)' in "Birlikte rahmet ayrılıkta azap vardır" hadis-i şerifini kendimize düstur edinerek yerelde teşkilatımızın tüm unsurları ile uyum içerisinde birlikte çalışarak Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin talimatları doğrultusunda ülkücü hareketin neferleri olarak her şartta çalışacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun. Ne mutlu Türk'üm diyene!” sözleriyle konuşmasını tamamladı.

  Aydınpost ANDROID'de TIKLA İNDİR!   Aydınpost APPSTORE'da TIKLA

  fb_img_1502220869457-(1).jpgfb_img_1502220882430-(1).jpg

   

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim