• BIST 92.250
 • Altın 252,933
 • Dolar 5,8690
 • Euro 6,5917

  Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay: Baro Başkanının amacı başka

  21.05.2019 16:30
  19 Mayıs törenlerinde, Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay ve Aydın Baro Başkanı Gökhan Bozkurt arasında yaşanan koltuk krizinde Aydın Barosu tarafından yapılan açıklamayı üzüntüyle karşıladığını belirten Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, "Aydın Baro Başkanının amacı başka” dedi.
  Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay: Baro Başkanının amacı başka Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay: Baro Başkanının amacı başka Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay: Baro Başkanının amacı başka

  ÜZÜNTÜ DUYDUM

  Olayın tanığı olmayan bir kadın avukat tarafından, Aydın Barosu adına açıklama yapılmasını doğru bulmadığını belirten Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay “Baro başkanına güvenerek tek taraflı yapılan açıklamada, kendisinden yaşça büyük bir belediye başkanına, bırakın belediye başkanını bir insana, yaşça büyük bir insana yalancı diyebilecek hakaret içerebilecek o sözleri kullanmasından dolayı çok büyük üzüntü duydum. Bir bayanın, bir bayan avukatın bu sözleri kullanmasından üzüntü duydum. Yani ben ne yalancıyım, ne de üçkağıtçıyım. Hem meslek hayatımda hem siyasi hayatımda bütün Aydın halkı benim nasıl bir insan olduğumu çok iyi bilir.” şeklinde konuştu.

  BARO BAŞKANININ  AMACI BAŞKA

  Yaşanan olayın Baro’nun saygınlığı ile bir ilgisi olmadığını dile getiren Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, “Ben protokol olarak zaten öndeyim, bunu belki kasıtlı yapmış olabilirler bilemiyorum ama çok üzüntü duydum. Eşiyle katılan eski bir milletvekiline karşı böyle linç edilmek üzere, bir bayan avukatın açıklama yapmasından üzüntü duydum. Baro Başkanının amacı başka zaten. Baro Başkanının amacı çok çok farklı, bunu bütün herkes biliyor bütün Baro biliyor” diye konuştu.

  img_7342_1-001.jpg

  Aydınpost ANDROID'de TIKLA YÜKLE!   Aydınpost APPSTORE'da TIKLA YÜKLE!

  Diğer Haberler
  Kalem ve silgiler çöpe değil ihtiyaç sahiplerineKalem ve silgiler çöpe değil ihtiyaç sahiplerineNazilli Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü Nazilli Gençlik Merkezi tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen ‘Genç Dönüşüm’ projesi kapsamında ‘Vereceğiniz kalemlerle çocukları sevindirin’ etkinliğinde ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtılmak üzere binlerce kalem ve silgi toplandı.Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından, üniversiteye geçiş için düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS), Temel Yeterlilik Testi (TYT), Alan Yeterlilik Testi (AYT), Yabancı Dil Testi (YDT) olmak üzere 81 ilde üç oturumda tamamlanan sınavların ardından adayların sınavlarda kullanımına sunulan tek kullanımlık kalem, silgi ve kalemtıraşlar çöp yerine ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere toplandı.
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim