• BIST 110.248
 • Altın 155,689
 • Dolar 3,8262
 • Euro 4,5259

  Efe'de sponsor tartışması

  04.09.2008 17:51
  Aydınspor'da yönetimin koltuk sevdası sponsor görüşmelerini sıkıntıya soktu. Başkan Özdemir, Aydınpost'a konuştu.
  Efede sponsor tartışması
  Efe'de sponsor tartışması Efe'de sponsor tartışması Efe'de sponsor tartışması

  AYDINPOST ÖZEL-Son günlerde Aydınspor camiasında sevindirir gelişme olarak konuşulan sponsorluk görüşmeleri yönetimin koltuk sevdası nedeniyle hayal kırıklığıyla sonuçlandığı öğrenildi.
  Aksa Jeneratörleri"nin sponsor desteği karşılığında 4 milyon YTL (4 trilyon) vermeyi planladığı Aydınspor"da Başkan Cemal Özdemir"in başkanlığı bırakmama kararı nedeniyle görüşmeler sekteye uğradı.
  Aksa Jeneratörleri Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Demirel"in “Parayı madem biz vereceğiz, paranın kullanımı ve yönetimini de biz yaparız” açıklaması sonrasında, Başkan Cemal Özdemir"in çekimser kalıp teklife soğuk kalması sponsor firmayı kızdırdı.
  Konuyla alakalı olarak Aksa Jeneratörleri 4 milyon YTL kulübe sponsor desteği sağlayacaktı. Paranın 3 milyon YTL"si kamu borçlarına, 1 milyon YTL"si de transfere ayrılacağı ise gelen bilgiler arasında.

  Aydınspor Kulübü Başkanı'ndan sert çıkış!

  KULÜBÜ ÜÇKAĞITÇILARA MI BIRAKALIM?

  Aydınspor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Özdemir, bugün gündeme gelen Aksa Jeneratörlerinin sponsor olmaktan vazgeçtiği gelişmelerini değerlendiren açıklama yaptı.

  Aydınpost Haber Merkezi"ne açıklamada bulunan Başkan Cemal Özdemir, sponsor firmanın resmi teklifte bulunmadığını iddia ederek, “Sonuna kadar kapım açıktır. Hiç önemli değil. Geldiğimden bu yana söylüyorum. Böyle bir sponsor söz konusu ise ya da samimi gördüğüm bir Aydınlı"ya bile bırakmaya hazırım dedim her zaman. Yoruldum çünkü. Ben 11 tane futbolcu aldık, hoca aldık dediler. E çok güzel. Bekle bekle nereye kadar? Nerede buluşacağız dedim. İstanbul"a çağırdılar. Böyle bir şey olur mu? Ben Aydınspor olarak İstanbul"a gideceğim olur mu? Resmi teklifiniz varsa gelirsiniz, beni de bırak Aydın Valiliği ile masaya oturursun, değerlendirirsin, samimi bulursam ceketimi orada bırakır giderim dedim. Ama bunun bir süreci vardır. Oturulur, değerlendirilir. Onaylanırsa da kulübü teslim eder gidersin” dedi.

  Başkan Özdemir, “Ben davet ediyorum sponsor firmaya. Buyur gelsin. Samimiyse gelsin. Ben yarın bırakır giderim. Bunlar üçkağıtçı takımı. İcralık dosyası var kardeşimin elinde. 2002 tarihinde icralık dosyası var. Üç kağıtçılara mı bırakalım kulübü?” diye de sert konuştu.

  Özdemir ayrıca, “Ben oturup konuşalım diyorum. Oturmadığımızda da herkes arkamızdan konuşuyor. Herkesin ağzında sponsorun gelişmesi. Bana geldiler de ben mi reddettim. Ben bilgi ve belgeleri vermeye hazırım yani. Bu yönde resmi bir talep olmadı. Sponsorla telefonda görüşüldü. Haftalarca beklettiler. Son transfer gününe kadar futbolcularını getirmediler” dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim