• BIST 105.268
 • Altın 163,231
 • Dolar 3,9604
 • Euro 4,6498

  Eczacılar'dan Çoş'a ziyaret

  22.07.2009 18:03
  Aydın Eczacılar Odası Yönetimi, Aydın Valisi Hüseyin Avni Çoş’u makamında ziyaret etti. Eczacıların çok önemli bir mesleği ifa ettiklerini belirten Vali Hüseyin Avni Coş, “Eczacılarımız çok önemli bir kamu hizmetini yerine getirmektedir.
  Eczacılardan Çoşa ziyaret
  Eczacılar'dan Çoş'a ziyaret Eczacılar'dan Çoş'a ziyaret Eczacılar'dan Çoş'a ziyaret

  Eczacılar olmasa vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden faydalanamaz” dedi.
  Aydın Eczacılar Odası Başkanı Salih Kozalı, Yönetim Kurulu Üyeleri Akçan Kurtulmuş, Sabahat Karagöz, Yavuz Akyüz ve Salim Öğüş"ten oluşan heyet Vali Hüseyin Avni Çoş"u makamında ziyaret ederek 21. Bölge Eczacılar Odası olarak yaptıkları kamu hizmetleri hakkında da bilgi sundular. Daha önceki yıllarda rehabilite edilerek topluma kazandırılması gereken çocuklarla ve değişik konularda Eczacılar Odası olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Salih Kozalı şu anda yeni başlatmış oldukları atık pil toplama kampanyasından söz etti.
  Aydın Eczacılar Odası Başkanı Kozalı, “Aydınlı Eczacılar olarak sadece hastalarımıza ilaç temin etmekle değil, aynı zamanda sosyal projelerle hem insanlarımıza hem de çevremize faydalı olmaya çalışıyoruz. Aydın il genelinde 420 il merkezinde ise 111 eczane ile il merkezinde ortalama bin yüz kişiye bir eczane düşmektedir. Aydın"ın ve Aydınlının hayrına olacak her şeye de imkanlarımız ölçüsünde katkı sağlamaya hazırız” dedi.
  Her zaman eczane ve eczacıları sağlık hizmetlerinin bir parçası olarak gördüğünü bu nedenle eczacıların çalışma ve hizmet etme imkanlarının iyileştirilmesinin çok önemli olduğunu ifade eden Aydın Valisi Hüseyin Avni Coş, eczacılara hitaben yaptığı konuşmada “Sizin probleminiz varken vatandaşımız sağlık hizmetlerinden yararlanamaz. Eczacılar kamu hizmeti verir. Kapımız her zaman sizlere ve sorunların çözümü konusunda sizin gibi gayret gösterenlere her zaman açıktır. Görüş ve önerilerinize de her zaman açığım” dedi.

  Diğer Haberler
  Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Aydın Post | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0256.226 61 64 | Faks : 0256.226 61 64 | Haber Yazılımı: CM Bilişim