Netflix müjdeyi verdi! Beklenen o özellik nihayet geldi! Netflix müjdeyi verdi! Beklenen o özellik nihayet geldi!
Moda dünyasının ikon isimlerinden olan Kendall Jenner, yeni yıl gezisinden sonra kamera karşısına geçti. Otantik bir iç çamaşırı giyinip pozlar veren Jenner, sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğraflarıyla neredeyse beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. İşte sosyal medyada çok konuşulan o fotoğraflar.

Kim Kardashian'ın üvey kardeşi Kendall Jenner'ın, sosyal medya hesabında oldukça aktif olduğu biliniyor. Takipçilerine yeni pozlarını sunan dünyaca ünlü model, şimdi son paylaşımıyla büyük ilgi çekti.

Yeni yıl gezisi için Colorado eyaletinin Aspen şehrinde kış tatiline giden Kendall Jenner, zebra desenli mavi ve kırmızı renklerin karışımından oluşan bir iç çamaşırıyla kamera karşısına geçti. 

Fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaşan ünlü model, milyonlarca beğeni ve yorum aldı. Kendall'ın annesi Kris Jenner de kızı için "Neden bu kadar tatlısın" yorumunda bulundu.

Loş ışıklandırmalı bir odada fotoğraflarını çeken Jenner, sosyal medya gündeminin zirvesine oturan isimlerden oldu. Dünyadaki diğer ünlü isimler de Kendall'ın bu paylaşımlarına yorumlarını eksik etmedi. 

Kendall Jenner, ABD'li basketbol oyuncusu Devin Booker ile yollarını geçtiğimiz yılda ayırmıştı. Dünyanın en güzel modelleri arasında yer alan Jenner, The Kardashians isimli realite şovu ile sık sık gündeme çıkıyor.  Ünlü modelin, iş yoğunluğu ve özel sebeplerden Booker ile ayrıldığı belirtilmişti.

Jenner zaman zaman anksiyete sorunları yaşadığını ve sıklıkla meditasyon yaptığını da belirtiyor. Ünlü model, lüks hayat yaşamanının zorluklar getirdiğini ve hayalinde bir çiftlikte yaşam sürdürmek olduğunu belirtmişti.