banner339
banner274

Milletvekili Kızlar İçin Skandal Bekaret Testi Önerisi

Mısır'lı milletvekili Illhamy Agina, gayrimeşru evlilikleri önelemek amacıyla üniversiteye başlayacak kızlara bekaret testi yapılmasını önerdi.

Milletvekili Kızlar İçin Skandal Bekaret Testi Önerisi
banner401
banner427

Mısırlı milletvekili Illhamy Agina gayrimeşru evliliğin önüne geçmek için kızların üniversiteye girmeden önce bekaret testinden geçmeleri gerektiğini söyledi.

GAYRİMEŞRU EVLİLİKLERİN ÖNLENECEĞİNİ SAVUNDU

Agina kızların üniversiteye girmeden önce bekaret testinden geçmelerinin evliliğe gücü olmayan Mısır'lı gençlerin çoğunlukla başvurduğu gayrimeşru evlilikleri önleyebileceğini söyledi.

HEM TEPKİ GÖSTERDİLER HEM GÜLDÜLER

Bir televizyon programı ile yaptığı röpörtajda, kızların üniversiteye girmeden önce bakire olduklarını ispat etmek için muayene olmaları gerektiğin söyleyen milletvekili bu yorumundan dolayı sosyal medyada hem tepki gördü hemde alay konusu oldu. Bazı hukukçular milletvekilinin yorumunu talihsizlik olarak değerlendirirken, liberal muhalif gazateci Hkaheled Dawoud millet vekili işin cinsellik bağımlısı yorumunu yaptı.

ÇOK ÜZGÜN OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Yaptığı yorumdan sonra büyük tepki toplayan milletvekili, insanların dünden beri kendisine saldırdıklarını ve bu yüzden çok üzgün olduğunu söyledi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2016, 21:18
banner218