banner158

Eski Sevgiliden 'Yağlı' İntikam

Kendisinden 'kilolu' olduğunu gerekçe göstererek ayrılan erkek arkadaşına, vücut yağından sabun yaparak gönderen kadın şaşkınlık yarattı.

Eski Sevgiliden 'Yağlı' İntikam
banner152

Çin’in Hunan bölgesinde yaşayan bir kadının, ‘kilolu’ olduğunu gerekçe göstererek kendisinden ayrılan sevgilisine yaptığı sürpriz sosyal medyada viral oldu. Twitter’ın Çin versiyonu Weibo’da Xiaoxiao kullanıcı adına sahip kadın, eski sevgilisine kendi vücut yağından yapılmış sabun göndererek şaşkınlık yarattı. 

Independent’ın haberine göre, vücudundan aldırdığı yağlardan sabun yaptırarak eski sevgilisi Yang Xiaolei’nin annesine ‘hediye eden’ kadının, sosyal medyada birçok kez paylaşılan mesajı şu şekilde: “Yang Xiaolei, geçen yılın Bahar Festivali’ni hatırlıyor musun? Bu sene seninle eve gidemiyor olmamı göz önünde bulundurursak, yıkanırken kullanması amacıyla annene vermek için kendi vücut yağımdan sabun yaptım.” Xiaolei’nin eski sevgilisine verdiği yanıt ise şöyle: “Neden internette kötü gözükmeme neden oluyorsun? Aramızdaki şey bitmişti, hastaneye gitmene, yağ aldırmana ve beni iğrendirmene gerek yoktu!” Xiaoxiao, bu mesajın ardından ise eski sevgilisinin ailesinin tamamına sabun göndereceğini söylemiş.

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2016, 17:23
banner94