banner339
banner313

Altungün çalışmaya başladı

Kuşadası’nın yeni Belediye Başkanı M. Esat Altungün, şehri turizm sezonuna yetiştirmek için 2 aylık acil eylem planını uygulamaya soktu.

Altungün çalışmaya başladı
banner401
banner427

Görevi devir alan Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, yeni seçilen belediye meclis üyeleri ve birim amirleriyle birlikte yaptığı toplantının ardından, şehrin ana meydanları, giriş ve çıkışları ile yol, kaldırım ve yeşil alanların toparlanması için start verdi.
Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte çalışmaların yarım kaldığı tarihi Kaleiçi Mahallesi"ni gezen Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, yüklenici firmanın sahibinden çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Firma yetkililerinden çalışmaların süratlendirilmesini ve gerekirse gece de mesai yapılmasını isteyen Belediye Başkanı M. Esat Altungün, Kaleçi"ndeki düzenleme çalışmalarının 10 Nisan tarihine kadar tamamlanmasını istedi. Tarihi Kaleiçi bölgesinde tüm sokakları gezip, çalışmaları yerinde inceleyen ve birim amirlerinden bölgenin altyapısıyla ilgili de bilgi alan Kuşadası Belediye Başkanı M. Esat Altungün, “ Seçim öncesi söylediğimiz gibi, şehrin turizm sezonuna yetiştirilmesi amacıyla 2 aylık acil eylem planının devreye soktuk. Öncelikli olarak Tarihi Kaleiçi Mahallesi"nde yarım kalan çalışmaları bitirmeyi planlıyoruz. Bunun yanında şehrin giriş ve çıkışları, meydanlar, bozuk yollar ve kaldırımlar ile yeşil alanların düzenlemelerini yapacağız. 2 aylık acil eylem planı ile şehrimize gelen yerli ve yabancı misafirlerimize sorunsuz bir tatil yaşatmayı planlıyoruz “ dedi.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2009, 17:02
banner218