Arnavutköy’de dünürler arasında çıkan bıçak, silah ve sopalı kavgada 3’ü ağır olmak üzere toplam 13 kişi yaralandı. Çocukları ve eşi yaralanan Çiçek K. 'Senedir hem kendisi hem ailesi bize yapmadıklarını bırakmadı. Çocuklarını kaç kere düşürdü doğumunu engelledi. Benim eşim, çocuklarım hepsi yaralandı ve farklı hastanelerdeler kimisi karşıda kimisi buralarda.' dedi.

Arnavutköy’de dünürler arasında çıkan kavgada taraflar birbirine bıçak, silah, sopa ve taşlarla saldırdı. Kavgada 3’ü ağır olmak üzere toplam 13 kişi yaralandı.

Olay, dün gece saatlerinde Fatih Mahallesi Kaan Sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre 4 yıldır evli olan eşi ile anlaşamayan Mehtap K. akşam saatlerinde ailesini arayarak dayak yediğini ve kendisini almaları gerektiğini söyledi. Telefon üzerine Mehtap K.’nin ailesi, kalabalık bir grup ile Mehtap K.'nin yaşadığı sokağa gelerek dünürleri olan aileye saldırdı.

POLİS EKİBİ SEVK EDİLDİ

İki ailenin kavgasına diğer aile üyeleri de karışınca ortalık adeta savaş alanına döndü. Yaşanan kavgada 3’ü ağır olmak üzere toplam 13 kişi yaralandı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Ekipler olay ile ilgili geniş çaplı çalışma başlattı. Yaralılar civar hastanelere kaldırılırken, yaşananlar cep telefonu kameraları ile saniye saniye görüntülendi.

"GELİN ALIN KIZINIZI' DEDİK

Yaşananları anlatan, çocukları ve eşi yaralanan Çiçek K., “Biz 4 sene önce oğlumun amca çocuğu olan gelinimizi aldık. 4 senedir hem kendisi hem ailesi bize yapmadıklarını bırakmadı. Çocuklarını kaç kere düşürdü doğumunu engelledi. En son dün gece işte biz ailesini aradık 'gelin alın kızınızı' dedik.

Zelenskiy: Rusların savaş formülü öldür, korkut, sınırları yok et ve yozlaştır Zelenskiy: Rusların savaş formülü öldür, korkut, sınırları yok et ve yozlaştır

Kendileri kalabalık şekilde geldiler burada kavga çıktı. Benim eşim, çocuklarım hepsi yaralandı ve farklı hastanelerdeler kimisi karşıda kimisi buralarda. Hepsi kan içerisinde yerlerdeydi sonra ambulans, polis falan geldi. Şimdi herkes bir yerlerde ne olacak bilmiyorum. Burası savaş meydanına döndü adeta” şeklinde konuştu.